Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fame MMA 6 - WALKI, karta walk. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? [ZAWODNICY]

30.10.2019 11:03

Walki Fame MMA 6 i zawodnicy, którzy zmierzą się podczas najbliższej gali to informacje, które szczególnie interesują fanów sportowego wydarzenia z udziałem youtubrów i influencerów. Na razie wiele informacji dotyczących kolejnej odsłony imprezy owianych jest tajemnicą. Sprawdzamy, co już wiadomo o walkach na Fame MMA 6 oraz dacie i miejscu wydarzenia.

Fame MMA 6 - karta walk, walki. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? fot. Instagram.com/famemmatv

Fame MMA 6 - walki, zawodnicy, karta walk. Kto wystąpi podczas kolejnej odsłony gali? Kiedy dokładnie się odbędzie? Gdzie będzie mieć miejsce długo wyczekiwane wydarzenie sportowe? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie i kiedy Fame MMA 6 oraz kartę walk.

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie odbędzie się gala? [DATA, MIEJSCE]

Wszyscy, którzy szukają w sieci informacji na temat tego, kiedy Fame MMA 6 i gdzie odbędzie się kolejna odsłona gali, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje dotyczące szóstej edycji sportowego wydarzenia z udziałem youutberów i influencerów. Nie wiadomo zatem, kiedy i gdzie Fame MMA 6 będzie mieć miejsce.

Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na temat tego, kiedy Fame MMA 6 się odbędzie i gdzie będzie mieć miejsce, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Fame MMA 6 - BILETY. Ile kosztują i kiedy trafią do sprzedaży? [CENA BILETÓW]

Walki Fame MMA 6 - kto będzie walczył na gali? [ZAWODNICY]

Walki Fame MMA 6 to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów podobnych wydarzeń. Choć wiele informacji na ten temat owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły dotyczące zawodników Fame MMA 6. Podczas poprzedniej odsłony gali w oktagonie pojawił się Kacper Błoński, który oświadczył, że chciałby zawalczyć z Mateuszem Trąbką. Chwilę później "Tromba" wszedł do oktagonu i stanął naprzeciwko Kacpra. Prawdopodobnie będzie to zatem jedna z walk na Fame MMA 6.

Podczas 5. edycji wydarzenia w oktagonie pojawiła się także Marta "Linkimaster" Linkiewicz, która na pojedynek wezwała Zusję, czyli Luxurię Astaroth. To celebrytka, która znana jest przede wszystkim z teledysków Donatana. Jest to zatem pierwsza z ogłoszonych kobiecych walk podczas zbliżającej się gali.

Co więcej, pod koniec października pojawiła się informacja o tym, że kolejnym zawodnikiem Fame MMA 6 jest Damian Zduńczyk "Stifler" znany przede wszystkim z programu "Warsaw Shore".  Celebryta w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że prawdopodobnie jego rywalem będzie muzyk Merghani.

Poniżej można znaleźć aktualną kartę walk Fame MMA 6. Artykuł będziemy aktualizować.

  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Zusje (Luxuria Astaroth)
  • Kacper Błoński - Mateusz "Tromba" Trąbka
  • Damian "Stifler" Zduńczyk - Mergani (?)
Zagłosuj

Obejrzysz Fame MMA 6?

Przypomnijmy, że w sobotę 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie odbyła się gala Fame MMA 5. Zobaczyliśmy osiem starć w tym jeden pojedynek kobiet - w oktagonie zmierzyła się Ewelina Kubiak (Ewelona) znana z Warsaw Shore oraz Monika Esmeralda Godlewska, która podczas trzeciej odsłony gali przegrała z Martą Linkiewicz. Z kolei walka wieczoru to starcie Bonusa BGC z Marcinem Najmanem.

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi