Zamknij

Fame MMA 6 - czy gala zostanie odwołana, czy się odbędzie? [INFORMACJE]

Jolanta Waligóra
11.03.2020 14:18
Fame MMA 6 - czy gala zostanie odwołana, czy się odbędzie? [INFORMACJE]
fot. Instagram.com/famemmatv

Czy Fame MMA 6 się odbędzie? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim wszyscy ci, którzy zakupili już bilet na sportowe wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów. Szczegóły dotyczące tego, czy gala Fame MMA 6 jest odwołana, czy jednak się odbędzie, można znaleźć poniżej.

Fame MMA 6 odwołane? Czy gala i długo wyczekiwane walki się odbędą? Co już wiadomo na ten temat? Jak brzmi oficjalne oświadczenie organizatorów? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, czy Fame MMA 6 jest odwołane, czy gala się odbędzie.

Fame MMA 6 - czy gala zostanie odwołana?

Informacje na temat tego, czy Fame MMA 6 jest odwołane, czy się odbędzie, szczególnie interesują wszystkich fanów tego typu wydarzeń sportowych z udziałem youtuberów oraz influencerów, a przede wszystkim tych, którzy zakupili już bilety na imprezę.

Przypomnijmy, że we wtorek 10 marca 2020 roku premier Polski Mateusz Morawiecki poinformował o odwołaniu wszystkich imprez masowych na terenie naszego kraju. Impreza masowa to - w największym skrócie, w myśl ustawy - impreza sportowa bądź artystyczno-rozrywkowa o charakterze publicznym, odbywająca się w przestrzeni otwartej bądź zamkniętej, gdzie liczba widzów wynosi co najmniej liczbę określoną w ustawie.

Koronawirus w Polsce - co jest zamknięte i jakie obiekty są nieczynne? [LISTA MIEJSC]

Czy Fame MMA 6 się odbędzie?

W związku z zaistniałą sytuacją organizatorzy Fame MMA 6 na początku marca 2020 w swoich mediach społecznościowych opublikowane oficjalne oświadczenie dotyczące tego, czy Fame MMA 6 się odbędzie.

W związku z dzisiejszym wystąpieniem Premiera Morawieckiego i idącą za tym decyzją wojewody śląskiego będziemy zmuszeni do zmiany formatu gali FAME MMA 6. Prawdopodobnie gala odbędzie się, tak jak planowano - 28 marca, jednak bez udziału publiczności. Potrzebujemy kilku dni, by ustalić szczegóły z wojewodą śląskim i przekazać Wam dalsze informacje. Pragniemy poinformować wszystkie osoby, które zakupiły bilety na galę, że Federacja FAME MMA dokona zwrotu pieniędzy. Każdy, kto zakupił bilet, otrzyma oficjalne potwierdzenie na maila, a zwrot środków nastąpi do 14 dni od momentu wysłania potwierdzenia.

Oznacza to, że na tę chwilę Fame MMA 6 odbędzie się tylko bez udziału publiczności. Naturalnie każda osoba, która zakupiła już bilet na sportowe wydarzenie, otrzyma zwrot środków. Jeśli tylko pojawią się dodatkowe informacje na temat gali Fame MMA, 6 zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że Fame MMA 6 odbędzie się w sobotę 28 marca 2020 w Częstochowie.

Fame MMA 6 - KARTA WALK. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? [WALKI, ZAWODNICY]

RadioZET.pl/JW