Zamknij

Fame MMA 7 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w gali? [WALKI]

02.07.2020 13:09
Fame MMA 7 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w gali? WALKI
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Karta walk Fame MMA 7 to informacje, które szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim fanów podobnych wydarzeń sportowych. Choć wiele szczegółów na temat zbliżającej się odsłony imprezy owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Poniżej można znaleźć wszystko, co wiadomo o walkach Fame MMA 7 i zawodnikach, którzy zmierzą się w oktagonie.

Fame MMA 7 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto wystąpi podczas najbliższej gali Fame MMA? Kto weźmie udział w walkach? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy kartę walk Fame MMA 7.

Walki Fame MMA 7 - jacy zawodnicy wystąpią podczas gali? [KARTA WALK]

Informacje na temat karty walk Fame MMA 7 szczególnie interesują wiele osób. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez fanów podobnych wydarzeń sportowych z udziałem youtuberów oraz influencerów, którzy już nie mogą doczekać się nowej, siódmej już odsłony popularnej gali Fame MMA. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory wiele informacji o walkach Fame MMA 7 i zawodnikach, którzy zmierzą się w oktagonie, owianych jest tajemnicą. Na szczęście pojawiają się już pierwsze szczegóły na ten temat.

Konferencja Fame MMA 7 - kiedy się odbędzie i gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]

Wiadomo już, że jednym z zawodników Fame MMA 7 będzie Popek, dla którego będzie to debiut w Fame MMA. Nie wiadomo jednak jeszcze, kto stoczy walkę z raperem. Ponadto w oktagonie zobaczymy m.in. dwa rewanżowe pojedynki - Adrian Polak zmierzy się z Amadeuszem Ferrarim. Przypominamy, że pierwszą walkę wygrał Polak. Drugi pojedynek to starcie Kamila Hassana z Maksymilianem "Wiewiórą" Wiewiórką (podczas ich pierwszej walki niespodziewanie na punkty wygrał "Wiewiór").

Fame MMA 7 - BILETY. Ile kosztują wejściówki i kiedy w sprzedaży? [CENA BILETÓW]

Fame MMA 7 - KARTA WALK. Kto weźmie udział w wydarzeniu? [WALKI, ZAWODNICY]

Poniżej przedstawiamy pełną kartę walk Fame MMA 7. Jeśli tylko pojawią się kolejne informacje na temat zawodników, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco, dlatego zachęcamy do śledzenia.

  • Popek - TBA
  • Adrian Polak - Amadeusz Ferrari
  • Kamil Hassan - Maksymilian "Wiewióra" Wiewiórka
  • Marcin Najman - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA

Przypomnijmy, że gala Fame MMA 7 odbędzie się 5 września. 

Fame MMA 7 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna edycja gali? [DATA, MIEJSCE]

Zagłosuj

Będziesz oglądać Fame MMA 7?

Liczba głosów:

RadioZET.pl