Zamknij

Fame MMA 8 - BILETY: kiedy w sprzedaży i ile będą kosztować? [CENA BILETÓW]

24.09.2020 09:29
Fame MMA 8 - BILETY: kiedy w sprzedaży i ile będą kosztować? [CENA BILETÓW]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na Fame MMA 8 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób, a przede wszystkim ci, którzy chcą obejrzeć sportowe wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów na żywo z trybun. Szczegółowe informacje dotyczące tego, jaka jest cena biletów na Fame MMA 8 i kiedy trafią do sprzedaży, można znaleźć poniżej.

Bilety na Fame MMA 8 - CENA. Ile będą kosztować wejściówki na sportowe wydarzenie z udziałem youtubetów i influencerów? Kiedy trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o biletach na Fame MMA 8 i ich cenach.

Fame MMA 8 - BILETY: kiedy trafią do sprzedaży i gdzie kupić?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy bilety na Fame MMA 8 trafią do sprzedaży. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, kiedy i czy w ogóle będzie można nabyć wejściówki na sportowe wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów. W końcu podczas siódmej odsłony imprezy organizator - z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa w Polsce - rozdał 40 biletów w specjalnym konkursie. Wówczas wejściówek na wydarzenie nie można było nabyć. 

Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na temat biletów na Fame MMA 8, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

Fame MMA 8 - WALKI, KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w ósmej edycji gali?

Bilety na Fame MMA 8 - CENA. Ile będą kosztować wejściówki?

Także ceny biletów na Fame MMA 8 - o ile wejściówki w ogóle trafią do sprzedaży - nie są jeszcze znane. Warto jednak w tym miejscu wspomnieć, że podczas poprzednich gal ceny biletów oscylowały w granicach od 70 do nawet 800 zł. Za wejściówkę na trybunę trzeba było zapłacić 70, 80, 90, 100, 120 lub 150 zł. Z kolei miejsce na płycie to wydatek rzędu 200, 220, 250, 300 lub 500 zł. Bilety VIP to koszt w wysokości 400, 600 lub 800 zł. 

Fame MMA 8 najprawdopodobniej odbędzie się w sobotę, 21 listopada 2020.

Fame MMA 8 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna edycja gali? [DATA, MIEJSCE]

RadioZET.pl