Zamknij

Fame MMA 8 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w ósmej edycji gali? [WALKI]

20.10.2020 11:23
Fame MMA 8 - WALKI, KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w ósmej edycji gali?
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Karta walk Fame MMA 8 to informacje, które szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim fanów tych cyklicznych imprez sportowych z udziałem youtuberów i influncerów. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Informacje dotyczące walk Fame MMA 8 i zawodników, którzy zmierzą się w oktagonie, można znaleźć poniżej.

Karta walk Fame MMA 8 - ZAWODNICY. Kto weźmie udział w ósmej odsłonie sportowego wydarzenia? Jacy zawodnicy zmierzą się ze sobą w oktagonie? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o walkach Fame MMA 8.

Fame MMA 8 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wystąpią na gali?

Informacje na temat walk Fame MMA 8, szczególnie interesują wiele osób. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez fanów tych sportowych wydarzeń z udziałem youtuberów oraz influencerów, którzy już nie mogą doczekać się szczegółów o kolejnych walkach. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane.

Fame MMA 8 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna edycja gali? [DATA, MIEJSCE]

Wiadomo już, że podczas najnowszej odsłony gali zobaczymy popularnego youtubera Kacpra Blonskyego, który wystąpi w walce wieczoru. Jego przeciwnikiem będzie Marcin Dubiel, były uczestnik Teamu X. Dla twórców internetowych będzie to debiut w oktagonie. Ponadto wystąpią także Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Marcin Najman. Kolejną potwierdzoną walką na Fame MMA 8 jest pojedynek Piotr Szeliga vs. Piotr "Bestia" Piechowiak. Pierwszy z zawodników podczas gali Fight Exclusive Night wygrał z Krystianem Pudzianowskim. Z kolei Piechowiak na Fame MMA zwyciężył nad Marcinem Najmanem.

Podczas Fame MMA 8 odbędą się także aż dwa pojedynki kobiet. W karcie walk m.in. starcie Dagmary Szewczyk z Zusje (kiedyś Luxuria Astaroth). To celebrytka, która znana jest przede wszystkim z teledysków Donatana. Zusja swój debiut w Fame MMA zaliczyła podczas szóstej odsłony gali - wówczas przegrała z Martą Linkiewicz. Z kolei dla Szewczyk, która od lat związana jest z branżą fitness, będzie to debiut w oktagonie.

Fame MMA 8 odbędzie się 21 listopada 2020.

Fame MMA 8 - KONFERENCJA 2: kiedy i gdzie oglądać online? [TRANSMISJA]

Walki Fame MMA 8 - ZAWODNICY: kto zmierzy się w ósmej edycji gali?

Listę zawodników Fame MMA 8 i walki zamieszczamy poniżej. Jedyną zagadką pozostaje przeciwniczka Karoliny Brzuszczyńskiej. Artykuł będziemy aktualizować.

 • Kacper Blonsky - Marcin Dubiel (walka wieczoru)
 • Marcin Najman - Kasjusz Życiński
 • Piotr Szeliga - Piotr "Bestia" Piechowiak
 • Filip Marcinek - Michał "Sobota" Sobolewski
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
 • Paweł Tyburski - Gabriel "Arab" Al-Sulwi
 • Alan Kwieciński - Piotr Pająk
 • Gamou Fall - Maciej Szewczyk
 • Zusje Astafiewa - Dagmara Szewczyk
 • Mariusz "Hejter" Słoński - Patryk "Mortalcio" Baran
 • Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska - TBA

Przypomnijmy, że podczas siódmej odsłony wydarzenia, która odbyła się 5 września 2020, zobaczyliśmy m.in. takich zawodników jak Paweł "Popek" Mikołajów, Damian "Stifler" Zduńczyk czy  Martę "Linkimaster" Linkiewicz. Ponadto w oktagonie zobaczyliśmy m.in. dwa rewanżowe pojedynki - Adrian Polak zmierzył się z Amadeuszem Ferrarim. Drugi pojedynek to starcie Kamila Hassana z Maksymilianem "Wiewiórą" Wiewiórką.

Fame MMA 8 - BILETY: kiedy w sprzedaży i ile będą kosztować? [CENA BILETÓW]

RadioZET.pl