Zamknij

Fame MMA 8 - KONFERENCJA 2: kiedy i gdzie oglądać online? [TRANSMISJA]

13.11.2020 14:06
Fame MMA 8 - KONFERENCJA 2: kiedy i gdzie oglądać online? [TRANSMISJA]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Druga konferencja Fame MMA 8 odbędzie się na początku listopada 2020, czyli na kilkanaście dni przed oficjalną galą. Podczas wydarzenia będziemy mieli okazję po raz kolejny zobaczyć wszystkich zawodników, którzy już niebawem zmierzą się w oktagonie. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy 2. konferencja Fame MMA 8 i gdzie obejrzeć online, można znaleźć poniżej.

Druga konferencja Fame MMA 8 - kiedy się odbędzie? Gdzie obejrzeć online za darmo? O której godzinie transmisja? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. konferencja Fame MMA 8 i gdzie oglądać.

Fame MMA 8 - konferencja 2: kiedy i o której godzinie się odbędzie? [DATA]

Wielu fanów sportowego wydarzenia z udziałem youtuberów i influencerów szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy 2. konferencja Fame MMA 8. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Drugie już spotkanie zawodników, którzy w listopadzie zmierzą się w oktagonie, odbędzie się na początku miesiąca, a dokładniej 8 listopada 2020. Będzie to niedziela. 

Druga konferencja Fame MMA 8 rozpocznie się o godzinie 18:00. 

Fame MMA 8 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna edycja gali? [DATA, MIEJSCE]

2. konferencja Fame MMA 8 - TRANSMISJA: gdzie oglądać online?

Wiele osób szuka także informacji na temat tego, gdzie oglądać 2. konferencję Fame MMA 8 online. Spotkanie zawodników - jak czytamy na stronie wydarzenia - będzie można oglądać na oficjalnym kanale Fame MMA. 

Przypomnijmy, że gala Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę 21 listopada w Łodzi. Podczas najnowszej odsłony gali zobaczymy popularnego youtubera Kacpra Blonskyego, który wystąpi w walce wieczoru. Jego przeciwnikiem będzie Marcin Dubiel, były uczestnik Teamu X. Ponadto wystąpią także Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Marcin Najman. Kolejną potwierdzoną walką na Fame MMA 8 jest pojedynek Piotr Szeliga vs. Piotr "Bestia. Podczas Fame MMA 8 odbędą się także aż dwa pojedynki kobiet. W karcie walk m.in. starcie Dagmary Szewczyk z Zusje (kiedyś Luxuria Astaroth).

Fame MMA 8 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w ósmej edycji gali? [WALKI]

RadioZET.pl