Zamknij

Fame MMA 8 - WALKI, KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w ósmej edycji gali?

24.09.2020 09:34
Fame MMA 8 - WALKI, KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w ósmej edycji gali?
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Karta walk Fame MMA 8 to informacje, które szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim fanów tych cyklicznych imprez sportowych z udziałem youtuberów i influncerów. Co na tę chwilę wiadomo o wydarzeniu? Szczegóły dotyczące walk Fame MMA 8 i zawodników, którzy zmierzą się w oktagonie, można znaleźć poniżej.

Karta walk Fame MMA 8 - ZAWODNICY. Kto weźmie udział w ósmej odsłonie sportowego wydarzenia? Jacy zawodnicy zmierzą się ze sobą w oktagonie? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o walkach Fame MMA 8.

Fame MMA 8 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wystąpią na gali?

Informacje na temat walk Fame MMA 8, szczególnie interesują wiele osób. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez fanów tych sportowych wydarzeń z udziałem youtuberów oraz influencerów, którzy już nie mogą doczekać się szczegółów o kolejnych walkach. Choć wiele informacji na temat karty walk Fame MMA 8 owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły.

Fame MMA 8 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna edycja gali? [DATA, MIEJSCE]

Wiadomo już, że podczas najnowszej odsłony gali zobaczymy popularnego youtubera Kacpra Blonskyego, któwy wystąpi w walce wieczoru. Dla twórcy internetowego będzie to debiut w oktagonie. Ponadto wystąpią także Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Marcin Najman. Kolejną potwierdzoną walką na Fame MMA 8 jest pojedynek Piotr Szeliga vs. Piotr "Bestia" Piechowiak. Pierwszy z zawodników podczas gali Fight Exclusive Night wygrał z Krystianem Pudzianowskim. Z kolei Piechowiak na Fame MMA zwyciężył nad Marcinem Najmanem.

Walki Fame MMA 8 - ZAWODNICY: kto zmierzy się w ósmej edycji gali?

Listę zawodników Fame MMA 8 i walki zamieszczamy poniżej. Artykuł - po opublikowaniu kolejnych informacji na ten temat - będziemy aktualizować na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia.

  • Kacper Błoński - TBA
  • Piotr Szeliga - Piotr "Bestia" Piechowiak
  • Marcin Najman - Kasjusz Życiński

Przypomnijmy, że podczas siódmej odsłony wydarzenia, która odbyła się 5 września 2020, zobaczyliśmy m.in. takich zawodników jak Paweł "Popek" Mikołajów, Damian "Stifler" Zduńczyk czy  Martę "Linkimaster" Linkiewicz. Ponadto w oktagonie zobaczyliśmy m.in. dwa rewanżowe pojedynki - Adrian Polak zmierzył się z Amadeuszem Ferrarim. Przypominamy, że pierwszą walkę wygrał Polak. Drugi pojedynek to starcie Kamila Hassana z Maksymilianem "Wiewiórą" Wiewiórką.

Fame MMA 8 - BILETY: kiedy w sprzedaży i ile będą kosztować? [CENA BILETÓW]

RadioZET.pl