Zamknij

Fame MMA 8 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna edycja gali? [DATA, MIEJSCE]

20.11.2020 11:58
Fame MMA 8 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna edycja gali? [DATA, MIEJSCE]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy i gdzie Fame MMA 8? Informacji na temat nowej odsłony sportowej gali z udziałem youtuberów oraz influencerów szuka w sieci wielu fanów podobnych wydarzeń. Szczegóły dotyczące tego, co już wiadomo o dacie i miejscu Fame MMA 8, można znaleźć poniżej.

Fame MMA 8 - DATA, MIEJSCE: kiedy odbędzie się ósma edycja gali? Gdzie będzie mieć miejsce? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy i gdzie Fame MMA 8.

Fame MMA 8 - kiedy odbędzie się nowa edycja gali? [DATA]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy Fame MMA 8. Nic dziwnego, w końcu sportowe wydarzenie z udziałem youtuberów oraz influencerów cieszy się ogromną popularnością. Mamy dobre wiadomości - data Fame MMA 8 jest już znana. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020. Będzie to sobota.

Fame MMA 8 - BILETY: kiedy w sprzedaży i ile będą kosztować? [CENA BILETÓW]

Ósma gala odbędzie się najprawdopodobniej 21 listopada. Liczyliśmy an to, że uda się wreszcie zrobić galę na dużym obiekcie z publicznością, ale szanse na to gwałtownie maleją. Myślę, że będzie to ponownie gala studyjna, ale to się rozstrzygnie w ciągu najbliższych dni czy tygodni - mówił jeden z szefów Fame MMA Krzysztof Rozpara w wywiadzie dla mma.pl.

Przypomnijmy, że Fame MMA 7 odbyła się 5 września.

Gdzie odbędzie się Fame MMA 8? [MIEJSCE]

Gala Fame MMA 8 będzie mieć miejsce w Łodzi. Warto w tym miejscu wspomnieć, że z uwagi na obecną sytuację, liczba widzów podczas wydarzenia będzie ograniczona do 300 osób. Wszystkie walki będzie można obejrzeć jednak online na żywo w systemie PPV.

Relacja z gali na żywo na sport.radiozet.pl pod tym  LINKIEM.

Fame MMA 8 - WALKI, KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w ósmej edycji gali?

Zagłosuj

Czekasz na Fame MMA 8?

Liczba głosów:

RadioZET.pl