Zamknij

Fame MMA 9 - KARTA WALK: kto walczy i kiedy odbędzie się kolejna edycja gali?

23.11.2020 12:11
Fame MMA 9 - KARTA WALK: kto walczy i kiedy odbędzie się kolejna edycja gali?
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Walki Fame MMA 9 i data kolejnej odsłony sportowego wydarzenia z udziałem youtuberów i influencerów to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Co już wiadomo o dziewiątej edycji imprezy? Szczegóły dotyczące karty walk Fame MMA 9, można znaleźć poniżej. Artykuł będziemy aktualizować.

Karta walk Fame MMA 9 - kto walczy podczas kolejnej odsłony gali? Kiedy się odbędzie? Gdzie będzie mieć miejsce sportowe wydarzenie? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy walki Fame MMA 9 oraz datę i miejsce imprezy.

Fame MMA 9 - WALKI: jacy zawodnicy wystąpią? [KARTA WALK]

Karta walk Fame MMA 9 to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Temat ten podejmowany jest przede wszystkim przez fanów kolejnych edycji sportowych wydarzeń z udziałem youtuberów i influencerów. Choć nie są jeszcze znane wszystkie walki Fame MMA 9 i zawodnicy, którzy zmierzą się w oktagonie, to już pojawiają się pierwsze informacje.

Wiadomo, że podczas dziewiątej odsłony gali zobaczymy Marcina Malczyńskiego. Youtuber zmierzy się z Jakubem Flasem. Ponadto na karcie walk Fame MMA 9 znalazł się także Patryk "Patrykos" Domke, dla którego będzie to debiut w oktagonie. Poniżej zamieszczamy wszystkie ogłoszone walki. Artykuł, wraz z pojawieniem się nowych informacji, będziemy aktualizować.

  • Marcin Malczyński - Jakub Flas "Kubańczyk"
  • Patryk Domke - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA

Przypomnijmy, że podczas ósmej odsłony gali zobaczyliśmy popularnego youtubera Kacpra Blonskyego, który wystąpił w walce wieczoru. Jego przeciwnikiem był Marcin Dubiel, były uczestnik Teamu X. Dla twórców internetowych był to debiut w oktagonie. Ponadto wystąpili także Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Marcin Najman. Zobaczyliśmy również pojedynek Piotr Szeliga vs. Piotr "Bestia" Piechowiak. 

Fame MMA 8 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział i kto walczy w ósmej edycji gali? [WALKI]

Kiedy Fame MMA 9 i gdzie się odbędzie? [DATA, MIEJSCE]

Nie wiadomo jeszcze, kiedy Fame MMA 9 ani gdzie odbędzie się kolejna odsłona sportowej imprezy. Z uwagi na to, że poprzednia edycja gali zaplanowana została na sobotę 21 listopada 2020, to bardzo prawdopodobne, że kolejne takie wydarzenie odbędzie się dopiero w pierwszej połowie 2021 roku.

RadioZET.pl