Zamknij

Fame MMA UK - PPV: ile kosztuje, gdzie oglądać FAME MMA online i o której godzinie? [CENA]

Jolanta Waligóra
12.12.2019 11:38
Fame MMA UK - PPV: ile kosztuje, gdzie oglądać FAME MMA online i o której godzinie? [CENA]
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/EASTNEWS

Gdzie oglądać Fame MMA UK? Długo wyczekiwana pierwsza zagraniczna odsłona gali Fame MMA zaplanowana jest na sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Podczas wydarzenia zobaczymy wielu zagranicznych celebrytów, ale nie zabraknie także Polaków. Przedstawiamy cenę Fame MMA UK PPV oraz sprawdzamy, gdzie oglądać galę online.

Fame MMA UK - PPV: CENA. Ile kosztuje? Kiedy i gdzie oglądać galę Fame MMA online? Czy przewidziany jest stream za darmo? O której obejrzeć wydarzenie sportowe? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie oglądać Fame MMA UK oraz cenę PPV.

Fame MMA UK - PPV: cena. Ile kosztuje i gdzie wykupić dostęp?

Informacje na temat tego, gdzie oglądać Fame MMA UK online, szczególnie interesują wiele osób. W końcu format ten przez lata zyskał sobie wielu zwolenników, którzy z niemałym zainteresowaniem oglądają walki celebrytów w oktagonie. Dostęp PPV do Fame MMA UK można wykupić za pośrednictwem strony internetowej famemma.tv pod tym LINKIEM

Jeśli chodzi o cenę Fame MMA UK PPV, to uzależniona jest ona od formy płatności. Przykładowo decydując się na płatność za pomocą Hotpay/e-przelew/Blik zapłacimy 19,99 zł. Wykupując dostęp za pośrednictwem opcji PayPal, opłata za dostęp wzrośnie do 23,99 zł, opcją PayU zapłacimy 20,99 zł, a opcję Hotpay/sms 30,75 zł. 

Warto także dodać, że wydanie licencji może potrwać do godziny. Różnica w cenach wynika z prowizji pobieranej przez operatorów płatności.

W cenie Fame MMA UK PPV jest transmisja na żywo oraz zapis wideo na 24H po jej zakończeniu. 

Fame MMA 6 - WALKI, karta walk. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? [ZAWODNICY] 

Transmisja Fame MMA UK - gdzie oglądać galę online 14.12 i o której godzinie?

Dla osób, które chciały obejrzeć Fame MMA UK za darmo, nie mamy dobrych wiadomości. Długo wyczekiwana gala dostępna będzie tylko i wyłącznie za pośrednictwem wspomnianej powyżej strony internetowej. Jeśli zatem chcemy obejrzeć sportowe wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów, musimy wykupić specjalny dostęp PPV.

Dodatkowo relacja na żywo z gali i wszystkie walki najbliższego Fame MMA na sport.radiozet.pl

Gala Fame MMA UK odbędzie się w sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 20:00. Sportowe wydarzenie będzie szóstą galą w historii federacji, ale pierwszą, która odbędzie się poza granicami Polski.

Fame MMA UK - WALKI. Kto będzie walczył podczas wydarzenia? [ZAWODNICY]

Zagłosuj

Będziesz oglądać Fame MMA UK?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW