Zamknij

Fame MMA UK - WALKI. Kto będzie walczył podczas wydarzenia? [ZAWODNICY]

Jolanta Waligóra
12.12.2019 10:34
Fame MMA UK - WALKI. Kto będzie walczył podczas wydarzenia? [ZAWODNICY]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Walki na Fame MMA UK to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Choć w karcie walk znaleźli się przede wszystkim zagraniczni celebryci, to jednak w oktagonie nie zabraknie także Polaków. Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy zawodników Fame MMA UK i kartę walk wieczornej gali.

Fame MMA UK - karta walk, walki, zawodnicy. Kto będzie walczył podczas sportowego wydarzenia w oktagonie? Kto wystąpi? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy szczegółowe informacje oraz przedstawiamy wszystko o walkach na Fame MMA UK.

Walki Fame MMA UK - kto będzie walczył na gali? [ZAWODNICY]

Informacje na temat walk Fame MMA UK szczególnie interesują wielu fanów podobnych wydarzeń sportowych. Nic dziwnego, w końcu organizowane imprezy Fame MMA w Polsce cieszą się niemałym zainteresowaniem. Podczas długo wyczekiwanego wydarzenia wystąpią przede wszystkim zagraniczni zawodnicy, jednak nie zabraknie także polskich celebrytów.

Wśród zawodników Fame MMA UK zobaczymy m.in. jednego z włodarzy Fame MMA Wojtka Golę znanego szerszej publiczności z występów w programie "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Dla polskiego celebryty będzie to debiut w oktagonie. Wojtek Gola na Fame MMA UK wystąpi przeciwko znacznie wyższemu oraz cięższemu przeciwnikowi - Joelowi JMX. 

Fame MMA UK - PPV: ile kosztuje, gdzie oglądać FAME MMA online i o której godzinie? [CENA]

Ponadto wśród walk Fame MMA UK wymienić można także starcie Dawid Malczyński vs. Adrian "Polak" Polański. Podczas ostatniego pojedynku celebrytów, który odbył się pod koniec 2018 roku, zwyciężył Malczyński. Dla "Polaka" będzie to zatem doskonała okazja na rewanż.

Fame MMA UK - walki i zawodnicy [KARTA WALK]

Gala Fame MMA UK odbędzie się w sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 20:00. Sportowe wydarzenie będzie szóstą galą w historii federacji, ale pierwszą, która odbędzie się poza granicami Polski. Poniżej przedstawiamy wszystkie walki na Fame MMA UK.

Fame MMA 6 - WALKI, karta walk. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? [ZAWODNICY]

  • Dawid Malczyński - Adrian "Polak" Polański /Walka wieczoru
  • Mike Fox - Andrew Henderson
  • Joel “JMX” Morris - Wojtek Gola
  • Sam Gowland - Marty McKenna
  • Daniel “Dapper Laughs” O’Reilly - Michael “Harvey” Jr
  • Ashley Marie - Georgia Harrison
  • Ally Law - Harry “Nightscape” Gallagher
  • Casey Barker - Callum Markie

Fame MMA UK komentować będą Pan Pawłowski oraz Kaniowski.

Zagłosuj

Będziesz oglądać Fame MMA UK?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW