Zamknij

Fantastyczne zwierzęta 2: kiedy premiera? [PIERWSZY ZWIASTUN]

Redakcja
16.03.2018 13:24
Fantastyczne zwierzęta 2: kiedy premiera? [PIERWSZY ZWIASTUN]
fot. screen z youtube/Warner Bros. Pictures

Fantastyczne zwierzęta 2 - pierwszy zwiastun trafił do sieci! Na ten dzień fani Harry'ego Pottera czekali od miesięcy. Co się wydarzy w nowej części i kiedy premiera filmu "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

"Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" - zwiastun już w sieci! To informacja, na którą od dawna czekali wszyscy fani przygód Harry'ego Pottera. Kiedy premiera nowej części?

» Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 2. Oto szczegóły! «

Fantastyczne zwierzęta 2: kiedy premiera filmu?

"Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" („Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald"), to już druga z pięciu zapowiedzianych części. Na świecie premiera "Fantastyczne zwierzęta" 2 odbędzie się 14 listopada 2018 roku. Z kolei dwa dni później, dokładnie 16 listopada (piątek), film pojawi się także w Polsce. Przypominamy, że scenariusz ekranizacji napisała sama J.K. Rowling. Reżyserem natomiast został David Yates. Dodatkowo w obsadzie zobaczymy takie gwiazdy jak Eddie Redmayne, Alison Sudol, Ezra Miller oraz Johny Deep. Jedną z największych niespodzianek filmu jest Jude Law, który wcieli się w postać młodego Albusa Dembludere'a.

Fantastyczne zwierzęta 2: zwiastun - co się wydarzy w nowej części?

Już teraz możemy oglądać pierwszy zwiastun "Fantastyczne zwierzęta 2". Akcja filmu rozpoczyna się w 1927 roku, czyli kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować, a następnie schwytać czarnoksiężnika Grindelwalda. Ten dotrzymał danego już wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi on zwolenników swojej sprawy (wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty). Jest jednak osoba, która będzie w stanie go powstrzymać. To Albus Dubledore, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela. Dumbledore jednak nie obejdzie się bez pomocy swojego dawnego ucznia Newta. Przygoda już kolejny raz splata losy Newta, Tiny, Queenie oraz Jacoba. Misja ta będzie sprawdzeniem ich lojalności. Będą stawiać czoła nowym zagrożeniom w niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

Poniżej przedstawiamy zwiastun "Fantastyczne zwierzęta 2".

RadioZET.pl/JW