Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fantastyczne zwierzęta 3 - kiedy i czy będzie kontynuacja serii filmów?

06.05.2019 11:29

Po premierze filmu "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" wiele osób zastanawia się, czy powstanie kontynuacja i kiedy "Fantastyczne zwierzęta 3" mają szansę wejść do kin. Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów serii!

Fantastyczne zwierzęta 3 - kiedy i czy będzie kontynuacja serii filmów? fot. Youtube / Warner Bros Polska

"Fantastyczne zwierzęta 3" - kiedy i czy będzie kontynuacja serii filmów? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo.

Czy powstanie kontynuacja filmów "Fantastyczne zwierzęta"?

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów serii "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Z informacji, które możemy znaleźć w wielu serwisach internetowych wynika, że będziemy mogli obejrzeć także "Fantastyczne zwierzęta 3"! Co więcej - łącznie powstanie kilka części. Już 13 października 2016 zostało ogłoszone, że seria będzie składać się z pięciu filmów.

Co ciekawe, o dalszych planach na temat kontynuacji serii oraz czy powstaną "Fantastyczne zwierzęta 3", wypowiedział się sam Johnny Depp podczas festiwalu filmowego w Zurychu. Aktor, kończąc rozmowę, dodał, że "Fantastyczne zwierzęta 3" zaczną nabierać kształtu już w połowie przyszłego roku wraz z rozpoczęciem zdjęć do filmu. Jednocześnie podkreślił, że jego postać znajdzie się również w trzeciej odsłonie.

"Fantastyczne zwierzęta 3" - kiedy premiera w Polsce i na świecie?

Według zapowiedzi premiera "Fantastycznych zwierząt 3" ma nastąpić w 2020 roku. Niewątpliwie w rolę Newta Scamandera znów wcieli się Eddie Redmayne. Kolejne części filmu mają pojawiać się w odstępach dwóch lat, a to oznacza, że następne filmy mają mieć swoją premierę dopiero w 2022 i 2024 roku.

12 września 2013 roku J.K. Rowling oświadczyła na Facebooku, że podpisała z wytwórnią Warner Bros. umowę na zrealizowanie spin-offu osadzonego w uniwersum Harry'ego Pottera, zatytułowanego Fantastic Beasts and Where to Find Them. Film opowie o Newcie Skamanderze i wydarzeniach, które doprowadziły do napisania Fantastycznych stworzeń... , zaś jego akcja rozpocznie się w Nowym Jorku na siedemdziesiąt lat przed wydarzeniami opisanymi w Kamieniu Filozoficznym. Rowling napisze scenariusz do filmu, co będzie jej debiutem scenopisarskim.

RadioZET.pl/spidersweb.pl/KP

Oceń
Tagi