Zamknij

Fenty Beauty w Polsce - kiedy kosmetyki będą w sprzedaży w Sephorze?

Redakcja
17.08.2018 15:06
Fenty Beauty w Polsce - kiedy kosmetyki będą w sprzedaży w Sephorze?Fenty Beauty w Polsce - kiedy kosmetyki będą w sprzedaży w Sephorze?
fot. Instagram @fentybeauty

Fenty Beauty w Sephorze w Polsce będą dostępne w sprzedaży już na początku września! Na tę wiadomość czekało wiele kobiet, które marzyły o wypróbowaniu słynnych kosmetyków stworzonych przez piosenkarkę. Sprawdzamy szczegóły dotyczące premiery produktów w naszym kraju. 

Kosmetyki od Rihanny "Fenty Beauty" w Polsce - od kiedy będą w sprzedaży w Sephorze? Sprawdzamy najważniejsze szczegóły, czyli datę premiery, ceny kosmetyków oraz jakie produkty będzie można znaleźć w perfumeriach.

Fenty Beauty w Polsce - kiedy będą dostępne?

Jak poinformowano na oficjalnym koncie Sephora Polska na Instagramie, kosmetyki od Rihanny, czyli Fenty Beauty w Polsce będzie można kupić już od 7 września 2018 roku! Na tę chwilę czekało wiele kobiet, które marzyły o wypróbowaniu rozsławionych na całym świecie rozświetlaczy i pomadek, jednak nie miały możliwości zamówienia ich przez internet.

Post na Instagramie brzmi: Pytaliście od roku i nareszcie możemy potwierdzić! Tak, już 7 września marka @fentybeauty będzie dostępna we wszystkich perfumeriach Sephora. Macie już listę wymarzonych produktów?

Jakie kosmetyki od Rihanny będą w Sephorze?

Kosmetyki Fenty Beauty w Polsce będą dostępne we wszystkich perfumeriach Sephora. W ofercie na pewno nie zabraknie podkładów, pudrów, rozświetlaczy i pomadek. Każdy z produktów zyskał także oryginalną nazwę - np. "Gloss Bomb", "Girl Next Door" czy "Trophy Wife". Co ważne, kosmetyki Fenty Beauty są wegańskie, a przy ich produkcji nie ucierpiało żadne zwierze. Ceny produktów są bardzo zróżnicowane. Słynny podkład "Pro Filt'r Soft Matte Longwear Foundation" będzie można kupić już za około 150 złotych, natomiast błyszczyki "Gloss Bomb Universal Lip Luminizer" za około 70 zł. Więcej szczegółów poznamy prawdopodobnie bliżej daty premiery Fenty Beauty w Sephorze.

» Kosmetyki od Rihanny już są. Ile kosztują i gdzie je kupić?

Kosmetyki od Rihanny, czyli "Fenty Beauty" po raz pierwszy zaprezentowano na wydarzeniu w ramach nowojorskiego tygodnia mody. Premiera odbyła się 7 września 2017 roku. Wszystko działo się w jednej z drogerii marki Sephora, gdzie ubrana w żółtą sukienkę Rihanna osobiście pomagała klientom nakładać makijaż.

RadioZET.pl/KP