Zamknij

Ferie zimowe 2020 - Warszawa. Kiedy ferie dla województwa mazowieckiego? [TERMIN]

Jolanta Waligóra
14.01.2020 12:35
Ferie zimowe 2020 - MAZOWIECKIE. Kiedy ferie dla mieszkańców Warszawy i nie tylko? [TERMIN]
fot. PIXABAY

Ferie zimowe 2020 dla Warszawy oraz pozostałych miast województwa mazowieckiego rozpoczną się w pierwszej połowie lutego. W tym terminie z wolnego od szkoły będą mogli cieszyć się także m.in. mieszkańcy woj. dolnośląskiego oraz opolskiego. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy ferie zimowe 2020 w Warszawie, można znaleźć poniżej.

Ferie zimowe 2020: Warszawa - kiedy są ferie dla woj. mazowieckiego? Terminy, szczegółowy kalendarz oraz inne informacje, które przydadzą się przede wszystkim uczniom, ale nie tylko, można znaleźć w tym artykule.

Rok szkolny 2019/20 - dni wolne: kiedy ferie, przerwa świąteczna? [KALENDARZ SZKOLNY]

Ferie zimowe 2020 w Warszawie. Kiedy wypadają? [TERMIN]

Informacji o terminie ferii zimowych 2020 w Warszawie poszukuje w sieci wielu mieszkańców stolicy oraz całego województwa mazowieckiego. W tym roku warszawiacy będą mogli cieszyć się z wolnego od zajęć dydaktyczno-wychowawczych jako ostatni. Ferie zimowe 2020 w woj. mazowieckim rozpoczną się na początku lutego, a dokładniej 10 lutego. Uczniowie szkół podstawowych oraz szkół średnich będą mogli cieszyć z wolnego przez równo dwa tygodnie. Do szkoły wrócą dopiero 24 lutego (poniedziałek).

Zima w mieście 2020 - Warszawa: kiedy zapisy i jakie atrakcje dla dzieci?

Ponadto oprócz Warszawy, ferie zimowe 2020 w tym terminie będą mieli także mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, dolnośląskiego oraz opolskiego. 

Ferie zimowe 2020 - KALENDARZ: kiedy są ferie w roku szkolnym 2019/2020?

Ferie zimowe 2020 - MAZOWIECKIE: kalendarz przerwy zimowej

Poniżej zamieszczamy szczegółowy kalendarz ferii zimowych 2019 w mazowieckim oraz pozostałych województwach. Dzięki temu każdy może sprawdzić, w jakich terminach, uczniowie jakich województw, będą mogli cieszyć się z dwutygodniowej przerwy od szkoły.  

k

RadioZET.pl/JW