Zamknij

Fest Festival 2020 - LINE-UP. Kto zagra w Parku Śląskim w Chorzowie? [ARTYŚCI]

Jolanta Waligóra
26.11.2019 11:25
Fest Festival 2020 - LINE-UP. Kto zagra w Parku Śląskim w Chorzowie? [ARTYŚCI]
fot. PIXABAY

Line-up Fest Festival 2020 i artyści, którzy wystąpią na najbliższej odsłonie muzycznego wydarzenia to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Choć do imprezy pozostało jeszcze trochę czasu, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Sprawdzamy, kto zagra na Fest Festival w 2020 roku.

Fest Fetival 2020 - kto zagra na festiwalu? Jakich artystów zobaczymy na scenie podczas kolejnej odsłony muzycznego wydarzenia? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy pełen line-up Fest Festival 2020.

Fest Festival 2020 - LINE-UP. Kto zagra w Chorzowie? [ARTYŚCI]

Informacji na temat line-upu Fest Festival 2020, poszukuje wiele osób, a przede wszystkim ci, którzy chcą wziąć udział w najnowszej odsłonie muzycznego wydarzenia. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, kto zagra na Fest Festival w 2020 roku, ani jacy artyści pojawią się na scenie tym razem. Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco

AKTUALIZACJA - wiadomo, że na Fest Festival 2020 wystąpią James Bay oraz Sigrid.

Przypomnijmy, że podczas ubiegłej i zarazem pierwszej edycji wydarzenia na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Jaden Smith, Alan Walker, Sokół, Paweł Domagała, Daria Zawiałow, Organek, Tulia czy Bedoes.

Na kogo organizatorzy festiwalu postawią tym razem? Tego dowiemy się już niebawem!

Kiedy i gdzie Fest Festival 2020? [DATA, MIEJSCE]

Wiele osób, które chcą wziąć udział w muzycznym wydarzeniu, zastanawia się także, jaka jest data Fest Festival 2020. Długo wyczekiwana kolejna odsłona imprezy odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia (czwartek-sobota). Festiwal tradycyjnie będzie mieć miejsce w Parku Śląskim w Chorzowie.

Pierwsze bilety na Fest Festival 2020 trafiły już do sprzedaży. Więcej szczegółowych informacji na temat wejściówek można znaleźć pod tym LINKIEM.

RadioZET.pl/JW