Zamknij

Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2020 - kto wystąpi i gdzie oglądać 8-9.08? [PROGRAM, TRANSMISJA]

06.08.2020 09:11
Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2020 - kto wystąpi i gdzie oglądać 8-9.08? [PROGRAM, TRANSMISJA]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2020 odbędzie się w sobotę, 8 sierpnia. Podczas muzycznego wydarzenia wystąpią m.in. takie gwiazdy jak Zenon Martyniuk, Ronnie Ferrari, Bayer Full czy Piękni i Młodzi. Szczegóły dotyczące programu Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach 2020 i transmisji wydarzenia, można znaleźć poniżej.

Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2020 - PROGRAM: kto wystąpi na koncercie 8 sierpnia 2020? Gdzie oglądać muzyczne wydarzenie? O której godzinie? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy program Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach 2020 i transmisję z tego wydarzenia.

Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2020 - PROGRAM: kto wystąpi na koncercie 8.08?

Program Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach 2020 budzi duże zainteresowanie. Nic dziwnego, w końcu coroczna impreza taneczna cieszy się niemałą popularnością. Podczas muzycznego wydarzenia wystąpią m.in. takie gwiazdy jak Zenon Martyniuk, Ronnie Ferrari, Bayer Full,  Piękni i Młodzi, Weekend, Boys, Dr. Alban, 2 Unlimited, After Party, Baby Full, Camasutra, Classic, Daj To Głośniej, Elwira Mejk, Extazy, F.R. David, Fun Factory, Jorrgus, MIG oraz Power Play.

Imprezę poprowadzą: Aleksander Sikora, Ida Nowakowska i Małgorzata Tomaszewska.

Przypomnijmy, że Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2020 odbędzie się w pierwszej połowie miesiąca, a dokładniej w sobotę, 8 sierpnia. Trzecia edycja muzycznego wydarzenia organizowanego przez Telewizję Polską będzie mieć miejsce na scenie Amfiteatru Kadzielnia.

Festiwal Muzyki Tanecznej 2020 - KIELCE: gdzie oglądać koncerty 8-9.08? [TRANSMISJA]

W tym roku wyjątkowo impreza będzie trwała jeden dzień, a nie dwa, jak to było w poprzednich latach. Koncert zostanie jednak podzielony na dwie części - pierwszą będzie można oglądać w sobotę 8 sierpnia, a drugą w niedzielę, dzień później.

Transmisja Festiwalu Muzyki Tanecznej Kielce 2020 dostępna będzie w telewizji na kanale TVP2. Początek muzycznego wydarzenia w sobotę zaplanowany został na godzinę 20:45. Druga część koncertu transmitowana będzie o tej samej porze tylko dzień później, w niedzielę.

RadioZET.pl