Zamknij

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2019: kto wystąpi i gdzie oglądać? [16-17.08]

Jolanta Waligóra
14.08.2019 13:36
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2019: kto wystąpi i gdzie oglądać? [16-17.08]
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/EASTNEWS

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie 2019 odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej muzyki, m.in. Sławomir, Poparzeni Kawą Trzy, Classic, After Party, Michał Wiśniewski czy Stachursky. Kto jeszcze wystąpi i gdzie oglądać muzyczne wydarzenie? Szczegółowy program i gwiazdy Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie 2019, zamieszczamy poniżej.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie 2019 - o której godzinie i gdzie oglądać? Czy przewidziana jest relacja na żywo online? Kto wystąpi podczas muzycznego wydarzenia? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy gwiazdy Festiwalu Weselnych Przebojów 16-17.08 i program imprezy.

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2019: GWIAZDY. Kto wystąpi? 

Gwiazdy Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie 2019 to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Mamy dobre wiadomości - wszyscy artyści, którzy wezmą udział w muzycznym wydarzeniu, zostali ogłoszeni. W pierwszym dniu imprezy na scenie pojawią się: Poparzeni Kawą Trzy, Ryszard Rynkowski, Mig, Classic, After Party, Piękni i Młodzi, Top Girls, Long&Junior, Exaited, Kordian, Masters i Bayer Full.

Z kolei w drugim dniu Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie 2019 wystąpią następujące gwiazdy: Stachursky, Sławomir, Papa D, Francesco Napoli, Michał Wiśniewski, Defis, Teresa Werner, Mario Bischin, Andrzej Rybiński, Mejk, M-Power, Patrycja Runo oraz Andrzej Rosiewicz.

Przypomnijmy, że Festiwal Weselnych Przebojów 2019 odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia (piątek-sobota). Muzyczne wydarzenie tradycyjnie będzie mieć miejsce w mrągowskim Amfiteatrze. 

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie 2019 - o której i gdzie oglądać?

Wiele osób szuka także informacji na temat tego, gdzie oglądać Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie 2019 i o której godzinie. Długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie zarówno w piątek, jak i w sobotę będzie można obejrzeć w Telewizji Polsat. Początek imprezy zaplanowany jest na 20:05.

Dodatkowo relację z wydarzenia na żywo można obejrzeć także online. Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie 2019 dostępny będzie w serwisie internetowym Ipla.tv.

RadioZET.pl/JW