Zamknij

Fighter - kiedy premiera polskiego filmu i o czym będzie? [OBSADA]

Jolanta Waligóra
18.06.2019 12:57
Fighter - kiedy premiera polskiego filmu i o czym będzie? [OBSADA]
fot. Instagram.com/mroznerski

"Fighter" to polski film, którego premiera zapowiedziana jest na drugą połowę 2019 roku. Produkcja opowiadać będzie o zawodniku MMA, który szantażowany przez groźnego gangstera, będzie musiał wrócić na ring, by zmierzyć się z dawnym przeciwnikiem. W rolach głównych zobaczymy Piotra Stramowskiego oraz Mikołaja Roznerskiego. Szczegółowe informacje o premierze filmu "Fighter", obsadzie i opis produkcji zamieszczamy poniżej.

"Fighter" - kiedy premiera polskiego filmu o zawodniku MMA? Kto znalazł się w obsadzie? O czym będzie opowiadał? Co już wiadomo na temat produkcji? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy datę premiery filmu "Fighter" oraz obsadę.

Fighter - kiedy premiera filmu o zawodniku MMA? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy od dawna zastanawiali się, kiedy "Fighter" trafi do kin w Polsce - oficjalna informacja na ten temat została ogłoszona. Premiera filmu "Fighter" zapowiedziana jest na druga połowę 2019 roku, a dokładniej na 19 lipca (piątek). Za reżyserię i scenariusz odpowiada Konrad Maximilian.

Fighter: nowy polski film ze Stramowiskim i Roznerskim. Będą walczyć w ringu

Przypomnijmy, że początkowo film ten nosił tytuł "Klatka", a jedną z głównych ról miał zagrać Eryk Lubos. Produkcja filmu jednak, ze względu na wycofanie się KSW oraz dystrybutora Next Film z współprodukcji, została wstrzymana. Jednak ostatecznie postanowiono dokończyć film i nadano mu tytuł "Fighter".

Film Fighter - o czym będzie opowiadał? [OBSADA, OPIS]

W rolach głównych zobaczymy Piotra Stramowskiego, który wcieli się w Tomka Janickiego oraz Mikołaja Roznerskiego, który zagra Marka "Pretty Boy" Chmielnickiego. Ponadto w obsadzie filmu "Fighter" m.in. Katarzyna Maciąg (jako Magda), Aleksandra Szwed (Agata), Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Oświeciński, Anna Kaczmarczyk czy Jarosław Boberek.

Oficjalny opis filmu "Fighter" dystrybutora kina brzmi następująco: Zawodnik MMA – Tomek Janicki (Piotr Stramowski) ma wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas. Kiedy w ostatniej chwili federacja zamienia prestiżowe starcie na Freak Fight z udziałem boksera Marka „Pretty Boya” Chmielnickiego (Mikołaj Roznerski), Tomek wpada we wściekłość. Pod wpływem emocji podejmuje kilka złych decyzji. Te wystarczają, by jego kariera z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji okryty niesławą opuszcza miasto, by z dala od medialnego zgiełku ułożyć sobie życie na nowo. Szansa na to pojawia się, kiedy poznaje panią doktor – Magdę (Katarzyna Maciąg). Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach i w jego dyscyplinie – czyli w bezkompromisowym, bokserskim starciu, które będzie oglądać cała Polska.

RadioZET.pl/JW