Zamknij

Filematolodzy badają - pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 125 000 zł

10.08.2020 14:46
Filematolodzy badają - pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 125 000 zł
fot. VIPHOTO/East News

Filematolodzy badają - odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej dokładne wyjaśnienie, można znaleźć poniżej. Sprawdzamy również, czy gracz programu TVN wybrał poprawny wariant, wygrał 125 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Filematolodzy badają - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Łubianka zgodnie z nazwą powinna być zrobiona - pytanie i odpowiedź z "Milionerów"

Filematolodzy badają - pytanie z Milionerów za 125 000 zł

Pytanie z "Milionerów", filematolodzy badają, przysporzyło graczowi programu TVN spory kłopot. Gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - pocałunki

B - znaczki pocztowe

C - płaty ryb

D - konspirę z Wileńszczyzny

Uczestnik "Milionerów" przyznał, że nie jest pewien, która z odpowiedzi jest prawidłowa. Odrzucił jednak warianty B oraz C i zaczął wahać się pomiędzy odpowiedziami A i D. Uczestnik programu TVN po dłuższym zastanowieniu i analizie wszystkich odpowiedzi zdecydował się zaryzykować i zaznaczył odpowiedź D, konspirę z Wileńszczyzny.

Filematolodzy - co badają? [ODPOWIEDŹ Z MILIONERÓW]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", co badają filematolodzy, jest odpowiedź A, pocałunki. Oznacza to, że gracz wybrał błędny wariant, opadł z dalszej walki o milion oraz wygrał gwarantowane 40 000 zł.

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów. 

RadioZET.pl