Zamknij

Filip Chajzer: kim jest prowadzący Top of the Top Sopot Festival? [WIEK, WZROST, MĄŻ]

Paweł Żurek
14.08.2019 14:24
Filip Chajzer: kim jest prowadzący Top of the Top Sopot Festival? [WIEK, WZROST, MĄŻ]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Filip Chajzer będzie jednym z prowadzących Top of the Top Sopot Festival 2019. Dziennikarza znamy m.in. z programów telewizyjnych i licznych akcji charytatywnych, w które jest zaangażowany. Przypominamy sylwetkę znanego dziennikarza, a także podajemy informacje na temat Chajzera, które najczęściej wyszukują internauci: wiek, wzrost, rodzina, kontakt, Instagram. 

Filip Chajzer, współprowadzący licznych programów telewizyjnych i radiowych, będzie jednym z prowadzących Top of the Top Sopot Festival. Sprawdzamy, co wiadomo o dziennikarzu.

Filip Chajzer: kim jest prowadzący Top of the Top Sopot Festiwal? 

Filip Chajzer to dziennikarz telewizyjny i prezenter. Pracę zaczynał jako redaktor „Super Expressu”, „Życia Warszawy” i „Newsweeka”. Od września 2009 do marca 2011 był reporterem serwisu informacyjnego Stolica w TVN Warszawa, a od maja 2011 pracuje w programie śniadaniowym Dzień dobry TVN. Chajzer był również prowadzącym programu Mali giganci (2015–2017), Hipnoza, a także Studio TTV (2013) i reality show TVN 7 Big Brother Nocą (2019).

Filip Chajzer był też organizatorem licznych akcji: pokazywał Warszawę umierającemu chłopcu, namawiał do wspierania organizacji UNICEF, która pomaga niedożywionym dzieciom, kupował zakupy potrzebującym, pomógł zorganizować elektryczny wózek inwalidzki dla niepełnosprawnego ojca swojej fanki, a także zbierał pieniądze dla żyjących Powstańców Warszawskich.

W 2019 roku Filip Chajzer, Grażyna Torbicka, Olivier Janiak i Agnieszka Woźniak - Starak poprowadzą Top of the Top Sopot Festival. 

>>  Olivier Janiak - wiek, dzieci, wzrost, żona, Insta. Kim jest prowadzący Top of the Top Sopot Festival?

>>  Grażyna Torbicka: kim jest prowadząca Top of the Top Sopot Festival? [WIEK, WZROST, MĄŻ]

Filip Chajzer: żona, rodzina 

Filip Chajzer jest synem dziennikarza Zygmunta Chajzera. Ma starszą siostrę Karolinę (z pierwszego małżeństwa ojca) oraz młodszą siostrę Weronikę.

Był żonaty z Julią, z którą rozstał się w listopadzie 2013. Obecnie związany jest z dziennikarką Małgorzatą Walczak, z którą ma syna Aleksandra (ur. 26 października 2017).

Wiek i kontakt do Filipa Chajzera

Filip Chajzer ma 35 lat.

Na oficjalnej stronie Chajzera można znaleźć adres mailowy, przez który da się skontaktować z dziennikarzem. To filipzglaszamsie@gmail.com.

>>  Top of the Top Sopot Festival 2019: PROGRAM. Kto wystąpi, kiedy i gdzie się odbędzie?

RadioZET.pl/PZ