Zamknij

Filip Gurłacz - kim jest uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13"? [WIEK, WZROST]

Jolanta Waligóra
06.03.2020 15:53
Filip Gurłacz - kim jest uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13"? [WIEK, WZROST]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Filip Gurłacz to uczestnik 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor zagrał m.in. w takich serialach i filmach jak "M jak miłość", "Za marzenia" czy "Miasto 44". Teraz zaprezentuje swoje umiejętności wokalne. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Filip Gurłacz, jest wiek, wzrost itd., można znaleźć poniżej.

Kim jest Filip Gurłacz? Wiek, wzrost, żona, Instagram, biografia, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", można znaleźć w tym artykule.

Filip Gurłacz z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kim jest uczestnik programu?

Uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" Filip Gurłacz po ukończeniu liceum zdecydował się na studia Inżynierskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, ale szybko z nich zrezygnował. Rodzice poradzili mu, żeby został aktorem, ponieważ od zawsze dobrze się czuł na scenie. Tak też zrobił. W 2015 roku ukończył Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. 

Aktor na swoim koncie ma występy w wielu serialach i filmach. Filip Gurłacz zagrał m.in. w takich produkcjach jak "Wataha", "Miasto 44", "Skazane", "Powidoki", "Lekarze na start", "1983", "Za marzenia", "Zakochani po uszy", "Pierwsza miłość" czy "Orzeł. Ostatni patrol". Aktor grał także w popularnym serialu obyczajowym "M jak miłość". Filip Gurłacz wcielał się tam w policjanta Roberta Wrońskiego. Jak jednak donosi "Tele Tydzień", aktor musiał odejść z serialu, bo przyjął propozycję zagrania w konkurencyjnym serialu. Chodziło dokładnie o wspomniany już powyżej serial "Zakochani po uszy". 

M jak miłość: Filip Gurłacz wyrzucony z serialu za karę?

Uczył się od wielkich twórców polskiego kina: w „Mieście 44" Jana Komasy zagrał odważnego powstańca a w „Powidokach" Andrzeja Wajdy - studenta charyzmatycznego malarza Strzemińskiego, u boku Bogusława Lindy. Obecnie możemy oglądać Filipa jako intryganta Oscara w hicie Polsatu „Pierwsza miłość” i najnowszym sezonie „Watahy” - czytamy w opisie uczestnika programu "TTBZ".

W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" Filip Gurłacz zmierzy się z Czadomanem, Maurycym Popielem, Karolem Dziubą, Gosią Andrzejewicz, Martą Gałuszewską, Natalią Avelon oraz Kamilą Borutą.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera nowego sezonu 2020?

Filip Gurłacz - wiek, wzrost, żona, Instagram, życie prywatne

Wiele osób poszukuje w sieci przede wszystkim informacji na temat wieku Filipa Gurłacza i wzrostu aktora. Uczestnik programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" urodził się w 1990 roku, co oznacza, że w 2020 skończy 30 lat. Ma około 173 cm wzrostu.

Żoną Filipa Gurłacza jest aktorka Małgorzata Patryn-Gurłacz. W sierpniu 2019 roku para obchodziła trzecią rocznicę ślubu.

Filip Gurłacz na Instagramie figuruje pod nazwą: filipgurlacz_official. Obecnie aktora obserwuje ponad 14 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW