Zamknij

Filip Lato: kim jest gwiazda koncertu Lato, Muzyka, Zabawa? [WIEK, PRAWNIK, INSTAGRAM]

Paweł Żurek
05.07.2019 13:49
Filip Lato: kim jest gwiazda koncertu Lato, Muzyka, Zabawa? [WIEK, PRAWNIK, INSTAGRAM]
fot. Karol Makurat/REPORTER

Filip Lato będzie jednym z gwiazd koncertów Lato, Zabawa, Muzyka w ramach Wakacyjnej trasy Dwójki. Wokalista i piosenkarz jest znany widzom TV z innych ról: m.in. występów w serialach i talent-show. Sprawdzamy, co wiadomo o Filipie Lato. 

Filip Lato będzie jedną z gwiazd koncertów Lato, Muzyka, Zabawa w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Sprawdzamy, co wiadomo o wokaliście i uczestniku teleturniejów.

>> Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 - MIASTA. Gdzie i kiedy odbędą się koncerty? [TRASA]

Filip Lato: kto to jest? Kim jest?

Filip Lato to polski wokalista, gitarzysta i pianista. 

Lato jest najbardziej znany z występów w programach TV: The Voice of Poland, Twoja twarz brzmi znajomo , a także w serialach: W rytmie serca i Barwy szczęścia.

W turnieju Twoja twarz brzmi znajomo Lato okazał się najlepszy ze wszystkich uczestników. Piosenkarz wygrał siódmy i dziewiąty odcinek, wcielając się w Jasona Derulo i Czesława Niemena. Po dziewięciu odcinkach doszedł do finału, w którym zwyciężył, wcielając się w Roberta Planta z zespołu Led Zeppelin.

Filip Lato dał się też poznać jako piosenkarz. 13 kwietnia 2018 wydał piosenkę „Halo Ziemia” - pierwszy singlem z jego debiutanckiego albumu. Utwór dotarł do 13. miejsca w zestawieniu AirPlay – Top najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

>> Wakacyjna trasa Dwójki 2019: kiedy i gdzie się odbędzie? [PROGRAM, DATA, BILETY]

Filip Lato: wiek. Ile ma wzrostu?

Filip Lato urodził się 31 października 1991 w Warszawie. W sieci nie ma dokładnych informacji odnośnie wzrostu wokalisty.

>> Joy: kim są muzycy z zespołu i jakie piosenki nagrali? [TOUCH BY TOUCH, VALERIE]

Filip Lato: prawnik, Jula, 100, Wakacyjna trasa Dwójki

Filip Lato z wykształcenia jest prawnikiem, jednak najbardziej znane są jego dokonania „przed mikrofonem”. Wokalista nagrał m.in. popularny utwór Zanim nas policzysz, nagrany w duecie z Julą. Lato jest też autorem utworu 100, oraz Krawiec, które szybko zdobyły sławę w Internecie.

W 2019 roku Filip Lato występował na koncercie Lato, Muzyka, Zabawa w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki.

>> Bad Boys Blue: kim są muzycy z zespołu i jakie piosenki nagrali? [YOU'RE A WOMAN, PRETTY YOUNG GIRL]

Filip Lato: Instagram

Zdjęcia z występów Filipa Lato, a także relacje z innych zajęć, w które jest zaangażowany, można znaleźć na jego Instagramie.

>> Wakacyjna trasa Dwójki 2019 Toruń: program [DATA, MIEJSCE, BILETY]

RadioZET.pl/PZ