Zamknij

Filip Sikora - kim jest uczestnik Ameryka Express? [INSTAGRAM, WIEK]

Karolina Piotrowska
04.03.2020 15:02
Filip Sikora - kim jest uczestnik Ameryka Express? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. Instagram / amerykaexpress.tvn

Filip Sikora, syn Grażyny Wolszczak razem z mamą wezmą udział w kolejnej edycji programu "Ameryka Express". Poniżej zebraliśmy informacje o tym, kim jest Filip Sikora, wiek, Instagram i inne szczegóły.

Filip Sikora - kim jest uczestnik Ameryka Express? Instagram, wiek, informacje - poniżej zebraliśmy najczęściej wyszukiwane informacje na temat jednego z uczestników nowej edycji show TVN, czyli m.in. kim jest syn Grażyny Wolszczak Filip Sikora z "Ameryka Express" 2020, czym się zajmuje i inne.

Kim jest Filip Sikora? [WIEK, INSTAGRAM]

Na początku 2020 roku zostały potwierdzone pierwsze informacje na temat nowej edycji programu Ameryka Express 2020. Filip Sikora, syn Grażyny Wolszczak razem z mamą wystąpią w show jako jedna z par. W sieci nie znajdziemy jednak zbyt wielu informacji na jego temat. Na Instagramie Filip Sikora prowadzi swoje konto jako  @kosiorini.

Filip Sikora, syn Grażyny Wolszczak w Ameryka Express 2

Pozostali uczestnicy, którzy wezmą udział w programie to: Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, Grzegorz i Rafał Collins, Reggie Benjamin i Iwona Burnat, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Paweł Deląg i Dariusz Lipkę oraz Marcin "Różal" Różalski i Bartosz Fabiński.

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy 2. edycja programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

"Ameryka Express" powróci na antenę TVN wiosną 2020 roku. Prawdopodobnie będzie to ostatnia edycja programu. Jak podaje produkcja, wiosną zostanie wyemitowanych 13 odcinków. Tym razem uczestnicy będą mierzyć się w Gwatemali i Kolumbii. 

RadioZET.pl/KP