Zamknij

Filmy na Netflix: co oglądać w trakcie kwarantanny? [LISTA, TYTUŁY]

Karolina Piotrowska
31.03.2020 17:50
Filmy na Netflix: co oglądać w trakcie kwarantanny? [LISTA, TYTUŁY]
fot. Shutterstock

Z powodu rozprzestrzeniania się nowego koronawirusa w Polsce i na świecie oraz związanych z tym zaleceń, aby pozostać w domu, wiele osób poszukuje inspiracji, jak spędzić ten czas. W poniższym artykule zebraliśmy najlepiej oceniane filmy na Netflix, które warto obejrzeć w trakcie kwarantanny. 

Kwarantanna - filmy na Netflix: co oglądać w trakcie kwarantanny? Lista najlepiej ocenianych tytułów oryginalnych Netflixa oraz innych filmów, które można tam znaleźć - te i inne informacje zebraliśmy poniżej.

Co robić w domu w czasie kwarantanny? Najlepsze sposoby na nudę w domu

Kwarantanna - filmy na Netflix: co oglądać w trakcie przymusowej kwarantanny?

W czasie często przymusowej kwarantanny i zalecenia, aby pozostać w domu z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, wiele osób szuka inspiracji, co można robić w domu, żeby się nie nudzić. Jednym z najczęściej wybieranych sposobów spędzania czasu jest oglądanie ulubionych filmów lub seriali, m.in. na Netflix. Jakie filmy warto obejrzeć w trakcie kwarantanny? Poniżej zebraliśmy najlepiej oceniane tytuły, które są dostępne na platformie.

Kwarantanna - seriale na Netflix, HBO GO: co oglądać w trakcie kwarantanny? [LISTA]

Lista filmów na Netflix, które warto obejrzeć w czasie kwarantanny

Wśród oryginalnych produkcji Netflix, filmy, które warto obejrzeć podczas kwarantanny to m.in. "Ikar", "Tańcząc z ptakami", "Ścigając koralowce", "Virunga", "Winter on fire", "Inferno", "Gra o »białe złoto«", "Mission Blue", "Beasts of No Nation" czy "What Happened, Miss Simone?". Jest to 10 najlepiej ocenianych tytułów na stronie Filmweb.pl wśród filmów Netflixa.

10 najlepiej ocenianych filmów na Netflix, które warto obejrzeć w czasie kwarantanny i są innej produkcji, to:

  1. Skazani na Shawshank
  2. Władca Pierścieni: Powrót króla
  3. Pulp Fiction
  4. Siedem
  5. Władca Pierścieni: Dwie wieże
  6. Człowiek z blizną
  7. Django
  8. Incepcja
  9. W pogoni za szczęściem
  10. Spirited Away: W krainie Bogów

Kolejne tytuły, które pojawiają się w aktualnym zestawieniu, to m.in. "Pamiętnik", "Mój przyjaciel Hachiko", "Contratiempo", "Twój Vincent", "Bogowie", "Księżniczka Mononoke", "Mroczny Rycerz", "Monty Python i Święty Graal", "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" i "Pełny magazynek".

NETFLIX: co nowego można obejrzeć? Lista filmów i seriali [MARZEC]

Więcej tytułów filmów na Netflix, które warto obejrzeć w czasie kwarantanny można znaleźć np. w serwisie Filmweb.pl lub na innych tego typu stronach. Również na samej platformie można skorzystać z wyszukiwarki, która jest tam dostępna i podpowiada różne podobne do siebie filmy na podstawie wpisanego hasła. Dzięki temu łatwo znaleźć tytuły, które odpowiadają naszemu gustowi filmowemu.

Netflix Party - WTYCZKA: co to jest i jak włączyć w przeglądarce?

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/KP