Filmy online - gdzie oglądać darmowe i płatne filmy bez rejestracji? [STRONY VOD]

26.03.2020 13:45

Gdzie można oglądać filmy online darmowe i płatne? Sprawdzamy, jakie strony VOD udostępniają filmy dla użytkowników za darmo i za opłatą, ile to kosztuje i czy można oglądać produkcje bez rejestracji.

Filmy online - gdzie oglądać darmowe i płatne filmy bez rejestracji? [STRONY VOD] fot. Shutterstock

Filmy online - gdzie oglądać darmowe i płatne filmy bez rejestracji? Strony VOD, które udostępniają darmowe i płatne filmy bez rejestracji - sprawdzamy, gdzie znaleźć takie materiały w internecie i kto może z nich korzystać.

Kwarantanna - filmy na Netflix: co oglądać w trakcie kwarantanny? [LISTA]

Filmy online - darmowe i płatne: gdzie oglądać bez rejestracji?

W sieci obecnie można znaleźć wiele stron, które legalnie oferują darmowe i płatne filmy online na żądanie, czyli tak zwane VOD. Dzięki temu również w domu możemy oglądać kinowe premiery dużo wcześniej, zanim pojawią się one w telewizji. Dodatkowo z dostępu do filmów online możemy skorzystać o dowolnej porze.

Najczęściej serwisy VOD oferują możliwość odtworzenia filmu online do 48 godzin po pierwszym wciśnięciu przycisku odtwarzania. Szczegóły można znaleźć na stronach internetowych poszczególnych serwisów i platform, które udostępniają filmy online darmowe i płatne. Bez rejestracji zdarza się, że wybrane filmy można obejrzeć np. w serwisie Youtube. Trzeba być jednak ostrożnym, ponieważ znajduje się tam również bardzo dużo produkcji, które nie są udostępniane legalnie. 

Dobrym przykładem na to, gdzie obejrzeć filmy online za darmo bez rejestracji jest kanał na YouTubie Kino Świat, gdzie dostępnych jest już ponad 30 produkcji. Filmy online dostępne są za darmo i bez rejestracji. Wśród tytułów można znaleźć m.in. "One flirtują lepiej", "Jake i kobiety", "Serce Afryki", "Intryga", "Anioł w moim domu", "Tylko spokojnie", "Zagłodzeni", "Psi muszkieterowie ratują Święta" i wiele innych.

Kwarantanna - seriale na Netflix, HBO GO: co oglądać w trakcie kwarantanny? [LISTA]

Gdzie oglądać filmy VOD online za darmo i płatne? [STRONY]

Poniżej prezentujemy wybrane strony, które oferują filmy online VOD za darmo, płatne lub w ramach abonamentu. Zanim wykupimy dostęp do wybranego przez nas filmu online VOD, warto sprawdzić, czy na pewno pochodzi on z zaufanego źródła. W sieci nie brakuje tak zwanych pirackich stron, które oferują filmy online nawet bez rejestracji, za które trzeba zapłacić, mimo że nie jest to legalne źródło.

Amazon Prime Video to serwis VOD powiązany z największym na świecie sklepem internetowym Amazon.com Działa w oparciu o model subskrypcyjny. Po opłaceniu miesięcznego abonamentu użytkownik otrzymuje dostęp do oferty filmów i seriali, w tym produkcji własnych serwisu. Część materiałów opatrzona jest polskimi napisami i lektorem.

Player.pl to kolejny serwis VOD, który oferuje możliwość legalnego oglądania filmów online, a także serialy i programy m.in. ze stacji TVN, TVN7, TVN Style i innych.

CHILI to europejska platforma rozrywkowa z szeroką ofertą filmową, magazynem online HotCorn oraz aplikacją CineTrailer. Płatne filmy online można oglądać legalnie z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

Cdp.pl to polski wydawca i dystrybutor gier komputerowych oraz filmów, należący do spółki CD Projekt S.A. Od października 2013 roku, jako pierwsza w Polsce, firma umożliwia zakup cyfrowych plików z filmami w technologii DTO (download-to-own) - pozwalającej na pobieranie i oglądanie bez dostępu do sieci wirtualnych kopii filmowych.

Cineman.pl - kino internetowe; ponad 1200 filmów dostępnych online, w trybie "na żądanie". Blisko 1000 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o ok. dziesięć nowości. Filmy dostępne na portalu można kupować taniej w pakietach - użytkownik sam wybiera co, kiedy i za ile chce oglądać.

ConTv to szwajcarski serwis VOD oferujący, w większości darmowy, dostęp do filmowej klasyki, a także wybranych współczesnych produkcji z Europy i świata. Filmy prezentowane są w języku angielskim.

Netflix Party - WTYCZKA: co to jest i jak włączyć w przeglądarce?

Pełny spis dostępnych w Polsce serwisów VOD i stron, które oferują legalne filmy online, można znaleźć m.in. na stronie internetowej https://www.legalnakultura.pl/pl/legalne-zrodla/filmy.

RadioZET.pl/Legalna Kultura/KP

Oceń