Zamknij

Finał Ligi Europy 2018: online i w TV - gdzie i o której? TRANSMISJA

Redakcja
16.05.2018 14:27
Finał Ligi Europy 2018: online i w TV - gdzie i o której? TRANSMISJA
fot. Konrad Paprocki/REPORTER/EASTNEWS

Finał Ligi Europy 2018: transmisja w TV i online - gdzie, kiedy i o której godzinie finał na żywo? Na takie pytania, w związku ze zbliżającym się meczem, szuka odpowiedzi coraz więcej osób. Sprawdzamy informacje o streamie Finału Ligi Europy 2018 w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Finał Ligi Europy 2018, czyli mecz Olympique Marsylia - Atletico Madryt odbędzie się w środę, 16 maja o godzinie 20:40 w Lyon we Francji. Do wygrania, oprócz okazałego pucharu i premii finansowej, jest także możliwość gry od razu w fazie grupowej Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie. Przypominamy, że Olympique Marsylia, przed ostatnią kolejką ligi francuskiej zajmuje czwarte miejsce, które zapewnia grę w Lidze Europy. Z kolei Atletico w finale Ligi Mistrzów rywalizowało już w 2014 oraz w 2016 roku. Tym samym ma zapewniony występ w Champions League w następnym sezonie. 

» Mundial 2018: mecze Polski - kiedy zagrają Polacy? «

Finał Ligi Europy 2018: transmisja w TV - gdzie i o której godzinie?

Mecz Olympique Marsylia - Atletico Madryt odbędzie się w środę, 16 maja. Start o godzinie 20:40. Transmisję z Finału Ligi Europy 2018 w TV obejrzymy na kanałach: Eurosport, Canal+ oraz TVP 1. Mecz komentować będą Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow. Z kolei studio poprowadzi Rafał Patyra, a jego gośćmi będą Piotr Świerczewski oraz Marek Jóźwiak.

Dodatkowo transmisję Finału Ligi Europy 2018 w TV będzie można oglądać na kanałach zagranicznych, m.in. Fox Sports 1 Netherlands, TSN3 czy M6 France.

Finał Ligi Europy 2018: online - gdzie oglądać na żywo w internecie?

Dla wszystkich fanów piłki nożnej, którzy z różnych przyczyn nie mogą obejrzeć meczu Atletico Madryt - Olympique Marsylia w telewizji, mamy dobrą wiadomość. Nadchodzący pojedynek będzie można obejrzeć także na żywo, w internecie. Finał Ligi Europy 2018 online udostępniony będzie na platformie Eurosport Player oraz na stronie internetowej canalplussport.pl.

RadioZET.pl/JW