Zamknij

Finał Top Model 2020 - kiedy, o której oglądać i kto w finale dziewiątego sezonu? [TRANSMISJA]

25.11.2020 20:55
Finał Top Model 2020 - kiedy, o której oglądać i kto w finale dziewiątego sezonu? [TRANSMISJA]
fot. Jan BIELECKI/East News

Finał 9. sezonu "Top Model" 2020 odbędzie się już pod koniec listopada. Do ostatniego odcinka programu TVN awansowała trójka uczestników i to właśnie oni powalczą o zwycięstwo. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy finał "Top Model 9" i kto wystąpi, można znaleźć poniżej.

"Top Model 9" - FINAŁ: kiedy w 2020 roku? O której i gdzie oglądać w TV? Czy planowana jest relacja online? Jakim uczestnikom udało się awansować do ostatniego odcinka programu? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy finał "Top Model" 2020 i kto wystąpi.

Top Model 9 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek dziewiątego sezonu 2020? [TRANSMISJA]

Wiele osób, a przede wszystkim fani programu TVN, szukają w sieci informacji na temat tego, kiedy finał "Top Model 9". Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące ostatniego odcinka reality-show, są już znane. Finał 9. sezonu "Top Model" odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej w środę, 25 listopada.

Ostatni odcinek programu wyemitowany zostanie tradycyjnie o godzinie 21:30 na antenie TVN. Ponadto finał będzie można obejrzeć także online na internetowej platformie Player.tv.

Top Model 2021 - kiedy premiera 10. edycji modowego programu TVN? [DATA PREMIERY]

"Top Model" to polski program telewizyjny typu reality-show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.

Finaliści Top Model 2020 - kto w finale programu? [UCZESTNICY]

Do wielkiego finału "Top Model 9" udało awansować się trzem uczestnikom. W środę o zwycięstwo rywalizować będą:

Warto wspomnieć, że w finale "Top Model" 2020 miał pojawić się także Dominic D'Angelica, jednak na dzień przed emisją został zdyskwalifikowany. W poniedziałek wieczorem w internecie rozpętała się burza na temat przeszłości uczestnika. Pojawiły się informacje, że miał on być skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne. O sprawie poinformowała instytucja Operation Care, która wspiera ofiary przemocy seksualnej i domowej. Ponoć Dominic D'Angelica trafił do rejestru przestępców seksualnych po skazaniu za czynności seksualne z osobą nieletnią. 

Top Model: Dominic D'Angelica usunięty z programu tuż przed finałem. Jest oświadczenie TVN

RadioZET.pl