Zamknij

Fit Lovers - kim są Pamela i Mateusz, zwycięzcy "Dance, Dance, Dance 2"? [WIEK, INSTA]

Jolanta Waligóra
25.04.2020 21:45
Fit Lovers - kim są Pamela i Mateusz, uczestnicy "Dance, Dance, Dance 2"? [WIEK, INSTA]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, to zwycięzcy drugiej edycji programu "Dance, Dance, Dance". Szerszej publiczności dali już się poznać w show TVN "Ameryka Express", gdzie zajęli wysokie drugie miejsce. Sprawdzamy, kim jest duet Fit Lovers - wiek, wzrost, Instagram i sklep Pameli i Mateusza.

Kim jest Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz z Fit Lovers? Sklep, wiek, wzrost, książka, YT, Instagram oraz inne informacje na temat pary, która wygrała drugą edycję programu "Dance, Dance, Dance", można znaleźć w tym artykule.

Fit Lovers - kim są Pamela i Mateusz, zwycięzcy Dance, Dance, Dance 2?

Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, to para blogerów, która od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko w branży fitness. Oboje ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie poznali się podczas treningu na jednej sali. Już na początku, zamieszczając teksty, zdjęcia czy porady w mediach społecznościowych otrzymywali wiele pozytywnych komentarzy. W tamtym czasie pracowali w klubach fitness oraz innych jednostkach związanych ze sportem. Ale - jak sami piszą - nigdzie nie mogli się do końca odnaleźć. Po jakimś czasie postanowili postawić wszystko na jedną kartę i usamodzielnić się, tworząc własną działalność.

Fit Lovers jest zarejestrowaną, legalnie działającą firmą, której misją jest pomóc wszystkim, którzy potrzebują zmian w swoim życiu, wyglądzie i nastawieniu. Uważamy, że zdrowie, pewność siebie i pozytywne podejście są gwarancją sukcesu, a odpowiednie żywienie oraz aktywność fizyczna najlepszym narzędziem, żeby to osiągnąć - czytamy na blogu Pameli i Mateusza, fit-lovers.blogspot.com.

Duet Fit Lovers może poszczycić się wieloma osiągnięciami. Mateusz Janusz ma na swoim koncie m.in. 

  • 3 miejsce Arnold Classic Europe w Madrycie (kat. Fitness Mężczyzn),
  • 1 miejsce Grand Prix Warszawy (FIWE 2015)-Eliminacje na Arnold Classic w Madrycie,
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Targi Kielce 2014r.

Z kolei osiągnięcia Pameli Stefanowicz to m.in. (kat. bikini fitness):

  • 1 miejsce X Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce i Fitness, Żelistrzewo 2014,
  • 1 miejsce Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness, Bytów 2014,
  • 2 miejsce Debiuty PZKFITS, Ostrów Mazowiecka 2014.

Fit Lovers szerszej publiczności dali się poznać w programie TVN "Ameryka Express", gdzie zajęli wysokie drugie miejsce (wówczas wygrali Aleksandra i Dawid Domańscy). Teraz zostali zwycięzcami drugiej edycji show TVP "Dance, Dance, Dance". Pamela Stefanowisz i Mateusz Janusz w programie rywalizowali m.in. z Katarzyną i Anną Stankiewicz, Rafałem i Krzysztofem Jonkiszem, Anną Kaczmarczyk i Mateuszem Łapką, Rafałem Mroczkiem i Przemysławem Cypryańskim oraz z Małgorzatą Tomaszewską i Aleksandrem Sikorą

Dance, dance, dance 2 - UCZESTNICY. Kto wystąpił w drugiej edycji programu 2020? [LISTA]

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - FIT LOVERS: sklep, wiek, książka, YT, Instagram

Kariera Fit Lovers, czyli Pameli Stefanowicz (29 lat) i Mateusza Janusza, rozpoczęła się od prowadzenia bloga, na którym dzielili się poradami, przepisami oraz planami treningowymi. Z czasem stali się aktywni także na innych kanałach social media. Fit Lovers na YT można znaleźć pod nazwą: FIT LOVERS. Para regularnie zamieszcza tam filmiki ze swojego życia. Film z oświadczynami w Las Vegas w ciągu 7 miesięcy zdobył 2,4 miliona wyświetleń! Z kolei Fit Lovers na Instagramie mają ponad 1,6 mln obserwatorów. Można tam znaleźć zdjęcia m.in. z ich podróży czy treningów.

Duet Fit Lovers prowadzi także sklep, w którym można zakupić odzież damską, męską, jak i akcesoria (okulary, torby, saszetki, czapki itd.). Niedawno para wydała także książkę pt.: "Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers". 

RadioZET.pl/JW