Zamknij

Florence and the Machine 2019: BILETY na koncert w Łodzi. Kiedy kupić?

Redakcja
06.07.2018 09:52
Florence and the Machine 2019: BILETY na koncert w Łodzi. Kiedy kupić?
fot. Polska Press/EASTNEWS

Bilety na Florence and the Machine w Łodzi trafią do sprzedaży już dzisiaj! Mimo że do muzycznej imprezy pozostało jeszcze ponad pół roku, to w wejściówki warto zaopatrzyć się dużo wcześniej. Z pewnością bilety na koncert Florence and the Machine, jak przy podobnych wydarzeniach rozejdą się w błyskawicznym tempie. Sprawdzamy, gdzie będzie można nabyć wejściówki i w jakiej cenie.

Florence and the Machine 2019: BILETY na koncert w Łodzi. Kiedy kupić, gdzie i za ile? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Florence and the Machine 2018: kiedy i gdzie koncert? [DATA, MIEJSCE] «

Florence and the Machine 2019: BILETY - kiedy trafią do sprzedaży i gdzie kupić?

Bilety na Florence and the Machine w Łodzi trafią do sprzedaży już dzisiaj! Dystrybucja rozpocznie się w piątek, 6 lipca o godzinie 10:00. Bilety dostępne będą na stronach biletomat.pl, ticketmaster.pl, ebilet.pl, ticketclub.pl oraz sklepach w sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Przypominamy, że koncert Florence and the Machine odbędzie się w piątek, 15 marca w Atlas Arena Łódź. Podczas występu brytyjskiego zespołu zostanie zaprezentowany ich nowy album "High As Hope". "Czuję, że "High As Hope" to dobre odzwierciedlenie miejsca, w którym obecnie się znajduję jako artystka. Czuję, że jestem bardziej szczera, na pewno mam większy komfort sama ze sobą." - mówi Florence o nowej płycie. Duże wrażenie robi także zestaw gości, których można usłyszeć na nowym krążku, m.in. Sampha, Jamie xx, Kamasi Washington. 

Bilety na Florence and the Machine w Łodzi - cena. Za ile kupić?

Poznaliśmy także ceny biletów na Florence and the Machine. Ceny wejściówek na koncert oscylują w granicach od 205,00 do 255,00 zł. Najlepsze bilety z pewnością, jak przy podobnych wydarzeniach, rozejdą się w błyskawicznym tempie. Dlatego warto nabyć je odpowiednio wcześniej.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Florence and the Machine w Łodzi?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW