Zamknij

Florence and the Machine 2019: kiedy i gdzie koncert? [DATA, MIEJSCE]

Redakcja
06.07.2018 09:50
Florence and the Machine 2019: kiedy i gdzie koncert? [DATA, MIEJSCE]
fot. Polska Press/EASTNEWS

Florence and the Machine w Polsce w 2019 roku! Brytyjski zespół już kilkukrotnie odwiedzał nasz kraj i za każdym razem ich występy były odbierane bardzo entuzjastycznie. Gdzie zagra tym razem? Sprawdzamy miejsce i datę koncertu Florence and the Machine.

Florence and the Machine 2019 w Polsce: kiedy i gdzie koncert? Przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Florence and the Machine: BILETY na koncert w Łodzi. Kiedy kupić? «

Florence and the Machine w Polsce 2019: kiedy koncert? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników brytyjskiego zespołu. Florence and the Machine w 2019 roku wystąpi w Polsce! Zespół już kilkukrotnie odwiedzał nasz kraj i za każdym razem ich występy były odbierane niezwykle entuzjastycznie. Niedawno wydali swój najnowszy album "High As Hope", który zebrał wiele pozytywnych recenzji. "Czuję, że "High As Hope" to dobre odzwierciedlenie miejsca, w którym obecnie się znajduję jako artystka. Czuję, że jestem bardziej szczera, na pewno mam większy komfort sama ze sobą." - mówi Florence o nowej płycie. Duże wrażenie robi także zestaw gości, których można usłyszeć na nowym krążku, m.in. Sampha, Jamie xx, Kamasi Washington. Nowy materiał zostanie zaprezentowany podczas wiosennego koncertu.

Florence and the Machine w Polsce wystąpią w piątek, 15 marca w 2019 roku

Gdzie koncert Florence and the Machine 2019? [MIEJSCE]

Jak już wspominaliśmy powyżej, brytyjski zespół przyjedzie do naszego kraju 15 marca 2019 roku. Znane jest także miejsce koncertu Florence and the Machine w Polsce. Muzyczna impreza odbędzie się w Atlas Arena w Łodzi.

Co więcej, oprócz Florence, w piątek zagra także Young Fahters. Będzie to pierwszy występ zespołu na halowym koncercie w naszym kraju.

»  Olsztyn Green Festival 2018 - bilety, line-up, data, miejsce [PROGRAM] «

RadioZET.pl/JW