Zamknij

Fortnite 6. sezon - kiedy start i jakie zmiany? [MAPA, SKINY, BRONIE]

Redakcja
25.09.2018 13:38
Fortnite 6. sezon - kiedy start i jakie zmiany? [MAPA, SKINY, BRONIE]
fot. Shutterstock

Szósty sezon Fortnite zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawiła się także pierwsza oficjalna grafika zapowiadająca nowy sezon. Nie brakuje także spekulacji na temat zmian, jakie mają pojawić się na mapie i czy zostaną wprowadzone nowe funkcjonalności lub bronie. Poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje.

Kiedy 6. sezon Fortnite pojawi się w grze? Jakie zmiany zostaną wprowadzone na mapie? Sprawdzamy wszystkie doniesienia i spekulacje na temat kolejnego sezonu gry.

Fortnite 6. sezon - kiedy się pojawi? [DATA]

Do tej pory gracze jako datę premiery 6. sezonu Fortnite najczęściej sugerowali czwartek, 20 września. W tej chwili jednak na forach i na Twitterze pojawia się coraz więcej różnych teorii i spekulacji. Jedna z najnowszych mówi o tym, że 6. sezon Fortnite zostanie wprowadzony jeszcze w tym tygodniu - a dokładnie w czwartek, 27 września.

Jak widać na razie pozostaje nam tylko czekać na oficjalne informacje od twórców gry. Będziemy na bieżąco aktualizować ten artykuł, gdy tylko pojawi się potwierdzona data premiery 6. sezonu Fortnite.

Zmiany w 6. sezonie Fortnite - co wiemy?

Do tej pory nie było jeszcze żadnych potwierdzonych informacji na temat zmian, które pojawią się w 6. sezonie Fortnite na mapie oraz jakie nowe skiny, bronie i przedmioty zostaną wprowadzone do gry. Jak zwykle twórcy z Epic Games do samego końca trzymają graczy w napięciu i nie ujawniają, jakie zmiany przygotowali. Prawdopodobnie do samego startu nowego sezonu nie dowiemy się niczego, jednak w sieci pojawiła się oficjalna grafika zapowiadająca 6. sezon Fortnite.

Fortnite-sezon-6
fot.

Oczywiście na mapie już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze wskazówki, a gracze mają swoje typy i teorie dotyczące 6. sezonu Fortnite. Jedna z nich dotyczy tajemniczej fioletowej kostki, która kilka tygodni temu pojawiła się na mapie. W sieci pojawiają się także informacje od jednego z graczy, który rzekomo znalazł w plikach gry informacje o wprowadzeniu ogromnej zmiany w grze od 6. sezonu. Według niego woda na mapie ma zamienić się w lawę.

Oczywiście możemy też oczekiwać nowych rodzajów broni i przedmiotów wprowadzanych na przestrzeni całego sezonu. W tej chwili jednak ciężko jeszcze powiedzieć, czy teorie przedstawiane przez graczy będą miały odzwierciedlenie w 6. sezonie Fortnite. Pozostaje nam jedynie czekać na wprowadzenie zmian i sprawdzenie, które spekulacje okażą się prawdziwe.

RadioZET.pl/eurogamer.pl/KP