Zamknij

Francja - Belgia: TRANSMISJA online i w TV. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Redakcja
10.07.2018 11:14
Francja - Belgia: TRANSMISJA online i w TV. Gdzie oglądać mecz na żywo?
fot. BARTEK SYTA/Polska Press/EASTNEWS

Mecz Francja - Belgia na żywo: transmisja online i w telewizji. Gdzie, kiedy i o której oglądać pierwszy piłkarski pojedynek w półfinale mundialu 2018? Na to pytanie, z uwagi na wieczorną rywalizację, poszukuje odpowiedzi wiele osób. Sprawdzamy informacje o transmisji Francja - Belgia w TV oraz streamie w internecie.

Francja - Belgia w półfinale mundialu 2018 rozegrają mecz we wtorek, 10 lipca. Początek rywalizacji o godzinie 20:00. Gdzie oglądać długo wyczekiwany piłkarski pojedynek? Sprawdzamy informacje o transmisji meczu Francja - Belgia online i w TV.

» Mundial 2018: mecze dzisiaj - kto gra 10 lipca? [TERMINARZ, GODZINY] «

Francja - Belgia: TRANSMISJA na żywo w TV. Na jakim kanale?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które chcą śledzić mecze w półfinale mundialu 2018. Przewidziana jest transmisja Francja - Belgia w TV. Pojedynek będzie można obejrzeć na kanałach: TVP 1 oraz TVP Sport. Początek transmisji o godzinie 19:50. Z kolei studio przedmeczowe w TVP 1 wystartuje o 19:45, a w TVP Sport już o 18:20. Mecz Francja - Belgia na żywo komentować będą Jacek Laskowski oraz Radosław Gilewicz. Z kolei w studiu posłuchamy Macieja Szczęsnego, Marcina Żewłakowa, Tomasza Frankowskiego, Jana Tomaszewskiego, Włodzimierza Lubańskiego, Michała Listkiewicza oraz Rafała Ulatowskiego.

Niewątpliwie wieczorny mecz wywoła wiele emocji. W końcu będziemy mogli oglądać pierwszy z dwóch pojedynków w półfinale mundialu 2018. Przypominamy, że dotychczas każda z drużyn na MŚ rozegrała po pięć meczów. Francja ma na swoim koncie wygraną z Australią (2:1), Peru (1:0) oraz remis z Danią (0:0). Z kolei w 1/8 finału zwyciężyła z Argentyną (4:3), a w ćwierćfinałach pokonała Urugwaj (2:0). Belgia natomiast wygrała wszystkie pięć pojedynków - z Panamą (3:0), z Tunezją (5:2), z Anglią (1:0), z Japonią (3:2) oraz z Brazylią (2:1).

Mecz Francja - Belgia online. Gdzie oglądać na żywo za darmo? [STREAM]

Przewidziana jest także transmisja meczu Francja - Belgia online. Na żywo w internecie rywalizację będzie można oglądać na stronie: sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Początek transmisji o godzinie 19:50.

Zagłosuj

Kto wygra mecz Francja - Belgia?

Liczba głosów:

Oprócz meczu Francja - Belgia, w ramach półfinału MŚ, zobaczymy także pojedynek pomiędzy Chorwacją a Anglią. Więcej informacji na temat jutrzejszej rywalizacji znajdziecie w kolejnych artykułach.

RadioZET.pl/JW