Zamknij

Free Fight Federation - kiedy i gdzie odbędzie się najbliższa gala MMA? [DATA, MIEJSCE]

Paweł Żurek
09.05.2019 10:47
Free Fight Federation - kiedy i gdzie odbędzie się najbliższa gala MMA? [DATA, MIEJSCE]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Free Fight Federation - kiedy i gdzie odbędzie się gala MMA? Po zapowiedzi walk, które odbędą się w trakcie imprezy, fani mieszanych sztuk walki szukają już daty i miejsca, w którym odbędzie się FFF. Sprawdzamy najważniejsze informacje dotyczących Free Fight Federation: gdzie i kiedy się odbędzie, gdzie kupić bilety, jaka będzie karta walk, a także kiedy kupić bilety na galę.

Free Fight Federation: kiedy i gdzie kolejna gala? U nas znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące gali MMA, na której wystąpi Marcin Najman i Trybson. 

Free Fight Federation - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? [DATA, MIEJSCE]

Kiedy odbędzie się gala Free Fight FederationGala odbędzie się 8 czerwca w hali CRS w Zielonej Górze. Już wiadomo, że wystąpi na niej Krystian Pudzianowski (brat Mariusza), Marcin Najman, a także Trybson - uczestnik Warsaw Shore.

>> Free Fight Federation: Kiedy odbędzie się walka Trybson - Najman?

Free Fight Federation: data, bilety i inne informacje

Free Fight Federation, jak wiele innych gal, w trakcie których odbywają się tzw. freak-fighty, prawdopodobnie przyciągnie wielu widzów. Największą popularność zdobędą pojedynki Marcina Najmana z Trybsonem, a także Krystiana Pudzianowskiego i kulturysty Radosława Słodkiewicza. Na gali będzie też walczył Greg Collins, znany z programów motoryzacyjnych. Ceny biletów na Free Fight Federation zaczynają się od 50 zł, a sięgają aż 1100 złotych. 

Bilety można kupić przez link, który udostępniamy poniżej:

KUP BILETY NA FREE FIGHT FEDERATION

Kartę walk Free Fight Federation podamy niebawem. Wstępnie wiadomo już, że w trakcie gali zobaczymy Krystiana Pudzianowskiego, Radosława Słodkiewicza, Pawła Trybson Trybałę, Marcina Najmana, Grega Collinsa oraz Rafała Tito Kryłę. 

>> KSW 49 - Karta Walk. Kto walczy na gali Materla - Askham?

RadioZET.pl/PZ