Zamknij

"Free Solo" - gdzie obejrzeć dokument online? O czym jest film "Free Solo"?

Redakcja
04.03.2019 10:56
"Free Solo" - gdzie obejrzeć dokument online? O czym jest film "Free Solo"?
fot. Youtube/National Geographic

Gdzie obejrzeć "Free Solo" online? Zapierający dech w piersiach dokument został nagrodzony Oscarem 2019 w kategorii "najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny". Jego premiera telewizyjna odbyła się 3 marca, jednak osoby, które przegapiły emisję, nadal mają okazję obejrzeć film. Sprawdzamy szczegółowe informacje, o czym jest "Free Solo" i gdzie go obejrzeć.

"Free Solo": online - gdzie obejrzeć cały film "Free Solo" w internecie? O czym jest dokument, który zdobył Oscara? Kto w nim gra? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o filmie "Free Solo".

"Free Solo" - gdzie obejrzeć dokument?

Gdzie obejrzeć film "Free Solo"? Telewizyjna premiera dokumentu, który nagrodzony został Oscarem 2019 w kategorii "najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny", odbyła się w niedzielę 3 marca. "Free Solo: ekstremalna wspinaczka" można było obejrzeć na kanale National Geographic o godzinie 21:00. Wiele osób, które przegapiło emisję dokumentu w telewizji, zastanawia się, czy będą miały jeszcze okazję obejrzenia filmu "Free Solo" w National Geographic. Na szczęście przewidziane są powtórki, których emisja przedstawia się następująco:

  • 4 marca - godz. 19:00
  • 5 marca - godz. 11:00
  • 6 marca - godz. 16:00
  • 7 marca - godz. 23:00

Szczegółowy program można znaleźć na stronie: telemagazyn.pl.

"Free Solo": ONLINE - gdzie obejrzeć cały film "Free Solo" w internecie?

Wiele osób, które nie mają kanału National Geographic, szuka także informacji o możliwości obejrzenia "Free Solo" online. Niestety w internecie nie ma żadnego legalnego źródła, gdzie można byłoby obejrzeć dokument. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje o filmie "Free Solo" online, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Choć możliwość obejrzenia dokumentu w internecie stoi pod znakiem zapytania, to istnieje jeszcze jedna opcja, by zobaczyć oscarowy film. W czwartek 14 marca "Free Solo" o godzinie 20:00 wyświetlony zostanie w wybranych Multikinach.

Film "Free Solo" - o czym jest? [ZWIASTUN]

Zapierająca dech w piersiach przyroda i przerażający plan - wspinaczka na wysokość 2300 m po niemal pionowej skale, i to bez zabezpieczenia. Alex Honnold postanowił dokonać niemożliwego i spełnić życiowe marzenie - wspiąć się na majestatyczny El Capitan w parku narodowym Yosemite. Cel uda się osiągnąć, ale tylko wtedy, gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem, a jak wiadomo, przy tego rodzaju wspinaczce możliwa jest nieskończona liczba scenariuszy, wystarczy obluzowany kamień, silniejszy powiew wiatru. "Free Solo" zachwyca i zdumiewa widokami, ale ukazuje też motywacje ekstremalnego wspinacza. Często niezrozumiałe dla postronnych, którzy nie wiedzą, po co ryzykować życie dla czegoś tak błahego jak sport wyczynowy, uprawiany w dużej mierze tylko dla samego siebie i ciągłego przekraczania własnych granic. Alex niczego nie tłumaczy, ale po prostu wspina się dalej, wyznaczając limity ludzkiej wytrzymałości. - brzmi opis festiwalowy filmu, który zdobył Oscara 2019 w kategorii "najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny".

Zwiastun "Free Solo" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW