Zamknij

Fryderyki 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać galę w TV i online? [GODZINA]

Jolanta Waligóra
09.03.2020 11:00
Fryderyki 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać galę w TV i online? [GODZINA]
fot. mat. prasowe

Gdzie obejrzeć Fryderyki 2020? Długo wyczekiwana gala odbędzie się w sobotę, 14 marca. Wydarzenie będzie mieć miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Szczegółowe informacje na temat transmisji Fryderyków 2020 w TV i online, można znaleźć poniżej.

Fryderyki 2020 - TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć galę Fryderyki w telewizji? Czy przewidziana jest relacja online? Kiedy odbędzie się wydarzenie? O której godzinie początek? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o transmisji Fryderyków 2020 w TV i online.

Fryderyki 2020 - TRANSMISJA w TV. Gdzie obejrzeć galę i o której godzinie?

Gala Fryderyki w 2020 roku na żywo odbędzie się w sobotę, 14 marca. Długo wyczekiwane wydarzenie niezmiennie będzie mieć miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Transmisja Fryderyków 2020 dostępna będzie między innymi w telewizji. Muzyczne show będzie można obejrzeć na antenie TVN. 

Wiele osób poszukuje także informacji na temat godziny gali Fryderyki 2020. Wydarzenie rozpocznie się dokładnie o godzinie 20:00.

Fryderyki 2020 ONLINE. Gdzie oglądać galę w internecie? [14.03]

Osoby, które o wskazanej porze nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia Fryderyków 2020 online. Relacja z wydarzenia w internecie dostępna będzie na platformie Player.pl.

Podczas gali Fryderyki 14 marca wręczone zostaną statuetki z gatunku muzyki rozrywkowej i jazzu. Statuetki wręczone zostaną w takich kategoriach jak m.in. Album Roku Pop, Album Roku Pop Alternatywny, Album Roku Hip-Hop, Album Roku Elektronika, Autor Roku, Kompozytor Roku czy Utwór Roku.

Fryderyki 2020: nominacje w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzu [LISTA ARTYSTÓW]

Warto także zaznaczyć, że podczas ceremonii wręczone zostaną także nagrody specjalne Akademii Fonograficznej za całokształt osiągnięć artystycznych – ZŁOTE FRYDERYKI. Trafią do ogłoszonych wcześniej już laureatów: zespołu Perfect (muzyka rozrywkowa), Tomka Lipińskiego (muzyka rozrywkowa) i Czesława Bartkowskiego (jazz). 

Na scenie podczas Fryderyków 2020 wystąpią m.in. Natalia Nykiel, Kasia Kowalska, Ewa Farna, Natalia Przybysz, Michał Szpak, Kuba Badach, Krzysztof Herdzin, Golec uOrkiestra & Gromee, Tomek Lipiński, Smolasty, Dr Misio i Mery Spolsky, Kayah, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow i Muniek Staszczyk. Galę poprowadzi Gabi Drzewiecka.

Zagłosuj

Będziesz śledzić galę Fryderyki 2020?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW