Zamknij

Fryderyki 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się gala oraz ile kosztują wejściówki? [BILETY]

Jolanta Waligóra
15.10.2019 10:32
Fryderyki 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się gala oraz ile kosztują wejściówki? [BILETY]
fot. Bartosz KRUPA/East News

Fryderyki 2020 i bilety na długo wyczekiwaną galę to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Choć do muzycznego wydarzenia pozostało jeszcze trochę czasu, to wszystkie szczegóły na temat wejściówek, daty i miejsca gali, są już znane. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy, gdzie Fryderyki 2020 oraz ceny biletów na galę.

Gala Fryderyki 2020 - BILETY: ile kosztują wejściówki? Kiedy trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Kiedy oraz gdzie odbędzie się gala Fryderyki 2020? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy datę i miejsce Fryderyków 2010 oraz bilety na galę.

Fryderyki 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się gala? [DATA, MIEJSCE]

Informacje na temat tego, kiedy Fryderyki 2020 i gdzie odbędzie się gala, szczególnie interesują wiele osób. Na szczęście szczegóły na ten temat zostały oficjalnie ogłoszone.

Długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie odbędzie się w marcu 2020 roku. Fryderyki otworzy Gala Muzyki Poważnej, która w niedzielę 8 marca 2020 r. zagości w zjawiskowych wnętrzach Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Wręczenie statuetek w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzowej odbędzie się natomiast w sobotę 14 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, a dzień wcześniej na tej samej scenie, w ramach FRYDERYK Festiwal, wystąpią gwiazdy polskiej muzyki.

Bardzo się cieszę, że ponownie możemy zaprosić wszystkich miłośników muzyki do obchodów tego wyjątkowego święta. Od ponad 20 lat Fryderyki budzą ogromne emocje zarówno w samej branży, jak i wśród fanów muzyki, a dziś ponownie otwierają się na publiczność dzięki między innymi kontynuacji współpracy z miastem Katowice [...] Poza uroczystą galą wręczenia nagród Fryderykom towarzyszyć będzie także wiele innych wydarzeń: koncerty festiwalowe, konferencje, warsztaty i seminaria. Z wielką przyjemnością obserwuję, jak Fryderyki stają się wyjątkową platformą integracji środowiska, edukacji, a także promocji młodych talentów – opowiada Andrzej Puczyński, przewodniczący Związku Producentów Audio Video, na oficjalnej stronie wydarzenia.

Bilety na Fryderyki 2020 - CENA. Ile kosztują wejściówki oraz kiedy i gdzie kupić?

Dokładna data pojawienia się w sprzedaży biletów na Fryderyki 2020 na razie owiana jest tajemnicą. Wiadomo jednak, że rozpoczęcie sprzedaży wejściówek na muzyczne wydarzenie planowane jest na przełom października i listopada. Naturalnie wstęp na imprezę będzie biletowany.

Ceny biletów na galę Fryderyki 2020 nie są jeszcze znane. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Nagroda Muzyczna "Fryderyk" przyznawana jest w Polsce od 1995 roku. Od 1999 natomiast przyznaje je powołana przez Związek Producentów Audio-Video Akademia Fonograficzna. W jej skład wchodzi ponad 1000 artystów, dziennikarzy muzycznych i profesjonalistów z polskiej branży fonograficznej. Nazwa nagrody "Fryderyk" nawiązuje do imienia polskiego kompozytora Fryderyka Chopina.

RadioZET.pl/JW