Zamknij

Futro z misia - kiedy premiera nowego filmu i o czym będzie? [OBSADA]

Jolanta Waligóra
09.07.2019 11:27
Futro z misia - kiedy premiera nowego filmu i o czym będzie? [OBSADA]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

"Futro z misia" to polski film Michała Milowicza, dla którego będzie to reżyserski debiut. Komedia ma być utrzymana w klimacie filmów z końca lat 90. W rolach głównych zobaczymy m.in. Cezarego Pazurę, Olafa Lubaszenko czy Izę Miko. Szczegółowe informacje o obsadzie "Futra z misia" i dacie premiery filmu, można znaleźć poniżej.

"Futro z misia" - OBSADA: kto zagra w nowym polskim filmie Michała Milowicza, dla którego będzie to reżyserski debiut? Kiedy premiera produkcji i o czym będzie? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy obsadę "Futra z misia" i datę premiery nowego filmu.

Futro z misia: OBSADA - kto zagra w nowym filmie i o czym będzie?

"Futro z misia" to nowa polska komedia sensacyjna. Za reżyserię odpowiadać będzie Michał Milowicz, który zadebiutuje w tej roli. Produkcja ma być utrzymana w klimacie filmów lat 90. Niektórzy spekulowali, że "Futro z misia" będzie 2. częścią filmu "Chłopaki nie płaczą" - taką informację zamieściła Wiktoria Gąsiewska, która znalazła się w obsadzie filmu, w swoich mediach społecznościowych.

Informacja na temat tego, jakoby "Futro z misia" miało być kontynuacją kultowej produkcji "Chłopaki nie płaczą", została jednak zdementowana. Sky Map Production na swojej stronie na Facebooku opublikowało następujący wpis: Chcieliśmy sprostować, że nie tworzymy drugiej części „Chłopaki nie płaczą” a swoją, niezależną produkcję, komedię w klimacie filmów z końca lat 90tych. Obiecujemy, że się nie zawiedziecie. Będą kultowe teksty i piękne zdjęcia.

Opis filmu "Futro z misia: brzmi następująco: Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (Olaf Lubaszenko), jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman) z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…"

W obsadzie "Futra z misia", oprócz wspomnianej Wiktorii Gąsiewskiej, mają pojawić się m.in. Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko, Artur Dziurman, Przemysław Sadowski, Mirosław Zbrojewicz, Marek Siudym, Stanisława Celińska, Iza Miko, Sławomir, Krzysztof Kiersznowski, Piotr Gąsowski, Krzysztof Kwiatkowski czy Anna Matysiak. Na ekranie nie zabraknie także samego Michała Milowicza, który odpowiada za reżyserię. 

Kiedy premiera "Futra z misia"? 

Dla wszystkich fanów produkcji z końca lat 90., którzy zastanawiają się, kiedy film "Futro z misia" pojawi się w kinach, nie mamy dobrych wiadomości. Do tej pory nie została opublikowana jeszcze żadna informacja w tej sprawie. Wiadomo jednak, że w połowie czerwca 2019 roku rozpoczęły się zdjęcia do "Futra z misia". Możliwe zatem, że film trafi do kin w następnym roku.

Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na temat premiery "Futra z misia", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW