Zamknij

GTA 5 za darmo - do kiedy i jak można pobrać grę w Epic Games bezpłatnie?

Jolanta Waligóra
14.05.2020 12:40
GTA 5 za darmo - do kiedy i jak można pobrać grę w Epic Games bezpłatnie?
fot. Youtube/SargeThePlayer

GTA 5 za darmo do pobrania? Epic Games dla wszystkich fanów popularnej gry przygotował niemałą niespodziankę - uruchomił specjalną akcję promocyjną, dzięki której można pobrać GTA 5 za darmo. Gdzie, jak to zrobić i do kiedy obowiązuje promocja? Szczegółowe informacje znajdziecie poniżej.

GTA 5 ZA DARMO DO POBRANIA - kiedy i o której godzinie można pobrać grę w Epic Games bezpłatnie? Do kiedy gra będzie dostępna? Gdzie i w jaki sposób można ją ściągnąć? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o możliwości pobrania GTA 5 za darmo w Epic Games.

GTA 5 za darmo - jak, kiedy i o której godzinie można pobrać grę w Epic Games?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów popularnej gry - jeszcze w pierwszej połowie maja 2020 roku będzie można pobrać GTA 5 za darmoEpic Games przygotował specjalną akcję promocyjną, dzięki której można ściągnąć kultową grę całkowicie bezpłatnie, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jak informuje portal Gry-online, gra udostępniona zostanie w czwartek, 14 maja 2020. Na stronie internetowej Epic Games można znaleźć nawet specjalne odliczanie do udostępnienia "tajemniczej gry". Według licznika GTA 5 będzie można pobrać już o godzinie 17:00.

Pobranie GTA 5 za darmo w Epic Games jest bardzo proste. W tym celu trzeba będzie wejść na stronę internetową epicgames.com/store/pl/, a następnie na stronie głównej kliknąć w grę GTA. Później wybieramy opcję "Pobierz" i logujemy się na swoje konto lub - jeśli jeszcze go nie posiadamy - rejestrujemy się. Następnie należy podążać z kolejnymi wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

GTA 5 za darmo w Epic Games - do kiedy można pobrać grę bezpłatnie?

Wiele osób zastanawia się także, do kiedy GTA 5 za darmo będzie można pobrać w Epic Games. Jak ponownie informuje portal Gry-online, GTA 5 dostępna będzie bezpłatnie do czwartku, 21 maja 2020 roku.

Grand Theft Auto (GTA) to seria gier komputerowych wydana przez firmę Rockstar Games. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych serii gier komputerowych. Odniosła duży sukces komercyjny – sprzedano łącznie ponad 220 milionów egzemplarzy gier.

Przypomnijmy, że gra GTA 5 została wydana we wrześniu 2013 roku (na konsole PlayStation 3 i Xbox 360) oraz w kwietniu 2015 (na komputery osobiste). Akcja gry została umiejscowiona w fikcyjnym mieście Los Santos oraz w terenach pozamiejskich nazwanych Blaine County w stanie San Andreas stworzonych na podstawie miasta Los Angeles i Kalifornii. 

RadioZET.pl/gry-online.pl/JW