Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gadu Gadu: nowa wersja komunikatora internetowego. Kiedy premiera nowego GG?

15.02.2019 15:42

Gadu Gadu: nowa wersja programu już niebawem? Taką informację podał właściciel programu, firma England.pl. Sprawdzamy kiedy wraca Gadu Gadu, czy znany jest już termin udostępnienia nowej wersji programu, a także kiedy popularne GG będzie do pobrania online.

Gadu Gadu nowa wersja. Kiedy premiera? fot. GG

Gadu Gadu: kiedy premiera nowej wersji? Gdzie można pobrać nowe Gadu Gadu Online? Sprawdzamy co wiadomo na temat nowej wersji komunikatora.

Gadu Gadu online. Kiedy premiera nowej wersji komunikatora?

Nowe Gadu Gadu ma ukazać się niebawem - zapowiedziała firma, która jest właścicielem komunikatora – England.pl. Póki co data premiery programu nie jest znana. Jak informuje England.pl, przedsiębiorstwo szykuje się do ekspansji, której częścią będzie opublikowanie aktualizacji GG. 

- Firma England.pl - nowy właściciel kultowego polskiego komunikatora nie zraża się popularnością komunikatorów z Menlo Park i szykuje się do ponownej ekspansji na polskim rynku. Update GG poprzedzony będzie odświeżeniem szaty graficznej strony www.gg.pl, launchem bloga lifestylowego dostępnego na stronie gadu-gadu.pl oraz kampanią wizerunkową pod hasłem #poGGadajmy – poinformowali pracownicy biura prasowego GG.

>> Gadu-Gadu z nowym właścicielem. Co to oznacza dla komunikatora?

Kiedy można pobrać nową wersję Gadu Gadu?

Póki co, pobranie nowej wersji Gadu Gadu jest niemożliwe. Na stronie komunikatora dostępna jest jednak starsza wersja GG. Gadu Gadu to polski komunikator, który powstał w 2000 roku. U szczytu popularności GG gromadził ok. 11 milionów użytkowników dziennie. Wysyłali oni łącznie nawet do 300 milionów wiadomości na dzień. Program Gadu Gadu jednak przestał być tak masowo używana razem z nadejściem zagranicznych komunikatorów. 

Łukasz Foltyn - kim jest twórca Gadu-Gadu? WOŚP, kariera, życie prywatne

RadioZET.pl/PZ

Oceń