Zamknij

Gala Boksu Radom 2018: karta walk, walki, miejsce, data [22 grudnia]

Redakcja
21.12.2018 11:19
Gala Boksu Radom 2018: karta walk, walki, miejsce, data [22 grudnia]
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Karta walk Gali Boksu Radom 2018 i rozpiska to informacje, których w związku ze zbliżającym się sportowym wydarzeniem, poszukuje wielu fanów boksu. Gala odbędzie się w grudniu, a w walce wieczoru zmierzą się Robert Parzęczewski i Dariusz Sęk. Stawką starcia będzie tytuł mistrza Polski w wadze półciężkiej. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Gala Boksu Radom 22 grudnia 2018 - karta walk, walki. Kiedy odbędzie się grudniowa gala? Gdzie będzie mieć miejsce? Kto walczy? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy najważniejsze informacje.

Gala Boksu Radom 2018: karta walk, walki [22 grudnia]

Karta walk Gali Boksu Radom 2018 jest już znana. Niewątpliwie najważniejszym starciem dla fanów boksu będzie walka wieczoru o tytuł mistrza Polski w wadze półciężkiej. W pojedynku zmierzą się Robert Parzęczewski i Dariusz Sęk. Walka może być zacięta, bo obaj zaliczani są do czołówki polskiej wagi półciężkiej. Nie zabraknie także lokalnych pięściarzy, tj. Michał Żeromiński oraz Rafał Grabowski. Na ringu pojawi się również niezwykle doświadczony Damian Jonak. Kartę walk Gali Boksu Radom 22 grudnia 2018 zamieszczamy poniżej.

  • Robert Parzęczewski vs Dariusz Sęk (walka wieczoru)
  • Damian Jonak vs Andrew Robinson
  • Adam Balski vs Serhij Radczenko
  • Michał Żeromiński vs Mikołaj Vovk
  • Łukasz Wierzbicki vs Twaha Kiduku
  • Michał Chudecki vs Damian Wrzesiński
  • Rafał Grabowski vs Kamil Młodziński

» Gala Boksu Radom 2018: transmisja online, w TV. Gdzie oglądać 22 grudnia? «

Kiedy i gdzie Gala Boksu Radom 2018? [DATA, MIEJSCE]

Gala Boksu Radom 2018 "Wojna Domowa", jak już wspominaliśmy powyżej, odbędzie się w sobotę, 22 grudnia. Sportowe wydarzenie będzie mieć miejsce w Radomiu w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Narutowicza. Start o godzinie 20:00.

» UFC 232 - karta walk, rozpiska, kiedy odbędzie się gala UFC 232? «

RadioZET.pl/JW