Zamknij

Gala Mistrzów Sportu 2020 - gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO 4.01]

Jolanta Waligóra
03.01.2020 15:43
Gala Mistrzów Sportu 2020 - gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO 4.01]
fot. PIOTR JEDZURA/REPORTER/EASTNEWS

Gala Mistrzów Sportu 2020 odbędzie się w sobotę, 4 stycznia. Długo wyczekiwane wydarzenie z pewnością wywoła wiele emocji - w końcu dowiemy się, kto zostanie sportowcem roku w Polsce. Szczegółowe informacje na temat transmisji Gali Mistrzów Sportu 2020 online i w TV, można znaleźć poniżej.

Gala Mistrzów Sportu 2020 - TRANSMISJA NA ŻYWO 4.01. Gdzie oglądać wydarzenie? O której godzinie transmisja w TV? Czy przewidziana jest relacja online? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o transmisji Gali Mistrzów Sportu 2020 online i w TV.

Gala Mistrzów Sportu 2020 - TRANSMISJA: o której oglądać w telewizji?

Galę Mistrzów Sportu 2020 na żywo będzie można oglądać m.in. w telewizji. Długo wyczekiwane wydarzenie odbędzie się w sobotę, 4 stycznia. Początek zaplanowany został na godzinę 20:00. Transmisja Gali Mistrzów Sportu 2020 dostępna będzie w Telewizji Polsat oraz na kanale Polsat Sport. 

Gala Mistrzów Sportu niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu dowiemy się, kto zostanie sportowcem roku w Polsce. O ten tytuł walczyć będzie 20 kandydatów, a wśród nich wymienić można m.in. Bartosza Zmarzlika, który w 2019 roku wywalczył tytuł indywidualnego mistrza świata w żużlu, Pawła Fajdeka (lekkoatletyka), Dawida Kubackiego (narciarstwo klasyczne), Roberta Lewandowskiego (piłka nożna) czy Martę Walczykiewicz (kajakarstwo). 

Gala Mistrzów Sportu 2020: O której godzinie ? Kiedy? [GODZINA, DATA]

Gala Mistrzów Sportu 2020 ONLINE - gdzie obejrzeć w internecie? [4.01]

Dodatkowo osoby, które nie będą miały okazji zasiąść o wskazanej porze przed telewizorami, a chcą śledzić wydarzenie na żywo, mogą obejrzeć Galę Mistrzów Sportu 2020 online. Relacja dostępna będzie w internecie na platformie Ipla.tv. 

Dodatkowo Galę Mistrzów Sportu 2020 na żywo będzie można śledzić na stronie sport.radiozet.pl

Przypomnijmy, że bohaterem ubiegłorocznej Gali Mistrzów Sportu był Bartosz Kurek, który odebrał statuetkę dla najlepszego sportowca. Pokonał on wtedy Kamila Stocha i Michała Kubiaka, którzy zajęli kolejno drugie i trzecie miejsce. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać Galę Mistrzów Sportu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW