Zamknij

Galeria Kupiecka: Otwock - jakie sklepy i kiedy otwarcie nowego centrum?

Redakcja
28.09.2018 14:49
Galeria Kupiecka: Otwock - jakie sklepy i kiedy otwarcie nowego centrum?
fot. PIXABAY

Galeria Kupiecka w Otwocku będzie pierwszym budynkiem handlowym w tym mieście, który swoim standardem odpowiadał będzie klasie A. Otwarcie nowego centrum handlowego zapowiedziane jest na 2019 rok. Kiedy dokładnie i jakie sklepy się tam znajdą? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Galeria Kupiecka w Otwocku - kiedy otwarcie nowego centrum handlowego? Jakie sklepy będą? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat Galerii Kupieckiej w Otwocku niedaleko Warszawy.

» IKEA Blue City: data otwarcia - kiedy nowy sklep w Warszawie? Informacje «

Galeria Kupiecka: Otwock - kiedy otwarcie nowego centrum handlowego?

Galeria Kupiecka w Otwocku zostanie otwarta jesienią 2019 roku. Będzie to pierwszy budynek handlowy w tym mieście, który swoim standardem odpowiadał będzie klasie A. Nowe centrum handlowe powstanie na działce u zbiegu ulic Kupieckiej i Staszica. Do galerii dostaniemy się trzema wejściami - od ulicy Kupieckiej, od ulicy Staszica, a główne wejście zlokalizowane będzie na skrzyżowaniu obydwu ulic.

Galeria Kupiecka w Otwocku będzie miała około 10 000 mkw. powierzchni handlowej. Tym samym będzie największą, prywatną inwestycją w tym mieście. Koszt inwestycji to około 80 mln zł.

Galeria Kupiecka w Otwocku - jakie sklepy? [LISTA]

Jakie sklepy w Galerii Kupieckiej w Otwocku? Takie pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców tego miasta i nie tylko. Podpisano już pierwsze umowy najmu - w centrum na pewno pojawią się takie sklepy jak TopMarket, MediaExpert i Rossmann. Ponadto trwają negocjacje m.in. z następującymi markami: CCC, Pepco, Martes Sport oraz siecią znanych salonów optycznych. W części gastronomicznej prawdopodobnie pojawi się restauracja Sphinks.

Jak informuje portal Urbanity, zarówno sklepy operatorów handlowych, jak i punkty usługowe oraz gastronomiczne znajdą się na dwóch kondygnacjach. Dodatkowo na klientów (na poziomie -1) czekać będzie parking, który pomieści 250 pojazdów. W środku Galerii Kupieckiej w Otwocku znajdzie się także przestrzeń o powierzchni 450 mkw na organizację eventów. 

» Primark w Polsce 2018 - gdzie i kiedy otwarcie pierwszego sklepu? «

» Galeria Młociny: sklepy, adres, kiedy otwarcie - najważniejsze informacje «

RadioZET.pl/urbanity.pl/JW