Galeria Młociny: sklepy, adres, kiedy otwarcie - najważniejsze informacje

14.09.2018 13:11
xxx zet

Otwarcie Galerii Młociny ma nastąpić już w 2019 roku. Wiele osób zastanawia się, jakie sklepy będzie można tam znaleźć oraz jak dojechać do nowego centrum handlowego. Poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Galeria Młociny: sklepy, adres, kiedy otwarcie - najważniejsze informacje fot. Fotolia

Galeria Młociny - sklepy, adres, kiedy otwarcie? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje na temat nowego centrum handlowego w Warszawie, które już niedługo zostanie otwarte.

» Galeria Kupiecka: Otwock - jakie sklepy i kiedy otwarcie nowego centrum? «

Kiedy otwarcie Galerii Młociny? [DATA]

W tej chwili nie jest jeszcze znana oficjalna data otwarcia Galerii Młociny w Warszawie. Na oficjalnym fanpage'u na Facebooku pojawiły się jednak informacje o tym, że planowane otwarcie nowego centrum handlowe ma nastąpić w marcu 2019 roku.

Gdy tylko pojawi się oficjalna data, będziemy aktualizować ten artykuł.

Galeria Młociny - SKLEPY [LISTA]

Nie są jeszcze znane wszystkie sklepy, które pojawią się w Galerii Młociny w Warszawie, jednak na oficjalnym fanpage'u na Facebooku pojawiły się już informacje na temat pierwszych marek. W nowym centrum handlowym zostaną otwarte m.in. Solar, Guess, Forever 21, C&A, CCC, Carry, Bershka. Dodatkowo zostaną otwarte różnego rodzaju punkty usługowe, blisko 50 restauracji i kawiarni oraz kino. Do dyspozycji klientów Galerii Młociny dostępne będą również zielone patio oraz zielony taras na dachu.

» Primark w Polsce 2018 - gdzie i kiedy otwarcie pierwszego sklepu?

Adres Galerii Młociny - jak dojechać do centrum handlowego?

Galeria Młociny - jak sama nazwa wskazuje - została wybudowana w rejonie w północnej części Warszawy, w dzielnicy Bielany. Młociny graniczą od północy z gminą Łomianki, od wschodu przez Wisłę z warszawską dzielnicą Białołęka, od południa z osiedlem na Wrzecionie i Lasem Bielańskim, od zachodu zaś z Wólką Węglową.

Adres Galerii Młociny to: ul. Zgrupowania AK Kampinos 15, 05-075 Warszawa. Adres strony internetowej, na której można znaleźć więcej informacji oraz wszelkie aktualności to: galeriamlociny.pl

Do Galerii Młociny najłatwiej dojechać można komunikacją miejską (m.in. tramwajami na pętlę Młociny lub pierwszą linią metra na stację Młociny). Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej centrum handlowego.

RadioZET.pl/KP

Oceń