Zamknij

Galeria Północna w Warszawie: otwarcie - o której godzinie? [DATA, sklepy]

Redakcja
14.09.2017 09:03
Galeria Północna
fot. Galeria Północna/GTC.com

Otwarcie Galerii Północnej w Warszawie już 14.09. O której godzinie będzie można odwiedzić nowe największe centrum handlowe stolicy? Jakie sklepy się tam znajdą? Sprawdzamy informacje!

Jakie sklepy będą w Galerii Północnej? Takie pytania już od dawna nurtują wielu mieszkańców Warszawy - ale nie tylko. Do największej warszawskiej galerii z pewnością napłyną prawdziwe tłumy także spoza miasta. W tym powstającym od kilkunastu miesięcy centrum handlowym zgromadzone zostaną sklepy, restauracje, liczne punkty usługowe, kluby fitness, drogerie czy kino. Obiekt znajduje się na Tarchominie, nieopodal białołęckiego Ratusza. Kiedy otwarcie galerii? Sprawdzamy wszystkie informacje.

Otwarcie Galerii Północnej 14.09. - o której?

Dokładnie o godzinie 12.00 obiekt zostanie otwarty dla klientów. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko przystanków autobusowych. można tam dojechać także tramwajem. Dla odwiedzających udostępniony będzie także duży parking na 2 tysiące miejsc.

Galeria Północna, Warszawa - sklepy

Wszyscy miłośnicy zakupów odzieżowych i obuwniczych znajdą tu wiele różnych sklepów do wyboru - ponad 200. Fanów sieciówek zainteresują z pewnością popularne marki, takie jak Reserved, Mohito, Sinsay, House i Cropp, CCC. Będzie także TK Maxx, H&M.

Artykuły drogeryjne, kosmetyki i perfumy nabyć będzie można w sklepach Douglas, Sephora, Super-Pharm oraz Rossmann. Nie zabraknie znanych marek, takich jak Duka, Tatuum, Monari, Wólczanka, W. Kuruk, LPP, Smyk, Vistula, Adiddas czy Empik.

W tej chwili dokładna lista sklepów nie jest znana, ale z pewnością poznamy ją przed otwarciem Galerii.

Przypomnijmy, że Galeria Północna w Warszawie powstawała już od lipca 2015 roku, zatem nieco ponad 2 lata zajęło budowniczym kompletne wykończenie budynku. Prace przebiegały szybko, jednak nie obyło się bez przykrych niespodzianek, takich jak np. pożar na dachu obiektu. Na szczęście zakończył się bez większych szkód, dlatego prace biegły terminowo. Na otwarciu spodziewać się można prawdziwych tłumów.

RadioZET.pl/Galeriapolnocna.pl/SA