Zamknij

Gang Fajniaków - od kiedy i do kiedy trwa akcja promocyjna w Biedronce 2020? [TERMINY, DATY]

28.08.2020 12:47
Gang Fajniaków - od kiedy i do kiedy trwa akcja promocyjna w Biedronce 2020? [TERMINY, DATY]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Gang Fajniaków to nowa akcja lojalnościowa Biedronki. Promocja rozpocznie się jeszcze w drugiej połowie sierpnia, a pluszaki będzie można odebrać aż do grudnia. Szczegóły dotyczące tego, od kiedy Gang Fajniaków w Biedronce 2020 i do kiedy potrwa akcja, można znaleźć poniżej.

Gang Fajniaków w Biedronce 2020 - od kiedy nowa akcja lojalnościowa? Do kiedy potrwa? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy dokładne terminy promocji Gang Fajniaków.

Gang Fajniaków - kiedy rozpocznie się promocja w Biedronce? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy Gang Fajniaków w Biedronce, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu to nie pierwsza tego typu akcja lojalnościowa tej sieci sklepów, a podobne promocje cieszyły się ogromną popularnością. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Wiadomo, że promocja Gang Fajniaków rozpocznie się jeszcze pod koniec miesiąca, a dokładniej w czwartek, 27 sierpnia 2020 roku. To właśnie wtedy do sklepów trafią maskotki oraz książki.

Zasady promocji Gang Fajniaków są bardzo proste. Klienci, robiąc zakupy w supermarketach z kartą Moja Biedronka, otrzymają określoną liczbę specjalnych naklejek, które następnie będą mogli wymienić na maskotki oraz książkę. Bohaterami promocji są tzw. Fajniacy: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Ksenia, Drzewo Dobromir, Smog Stefek, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio oraz Ważka Wiola.

Warto także wspomnieć, że tegoroczna akcja lojalnościowa w Biedronce ma być związana z ekologią. Jej hasło brzmi: "Bycie eko jest fajne!". Z tego powodu najnowsze maskotki wyglądają, jak drzewo, słońce, zwierzęta, a nawet jest pluszak przedstawiający smog. Z kolei towarzysząca książka będzie dotyczyć ekologii i wpływu człowieka na zmiany klimatu oraz przyrodę.

Gang Fajniaków - IMIONA: jak nazywają się nowe zabawki w Biedronce? [NAZWY]

Gang Fajniaków w Biedronce - do kiedy promocja? [TERMIN]

Akcja promocyjna Gang Fajniaków w Biedronce potrwa do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Oznacza to, że środa będzie ostatnim dniem na odbiór maskotek. 

W ramach ubiegłorocznej promocji z Gangiem Słodziaków do klientów trafiło ponad 7 mln pluszaków. Podobną liczbę maskotek wydano podczas akcji Gangu Świeżaków 2. Z kolei pierwsza kampania z maskotkami Biedronki - Gang Świeżaków - obejmowała aż 8 mln pluszaków. 

Zagłosuj

Który pluszak podoba ci się najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl