Zamknij

Gang Słodziaków 2019 - do kiedy trwa akcja w Biedronce i jakie są pluszaki? [CENA]

Jolanta Waligóra
26.08.2019 10:05
Gang Słodziaków 2019 - od kiedy, do kiedy trwa akcja w Biedronce i jakie są pluszaki? [CENA]
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/EASTNEWS

"Gang Słodziaków - Magiczny Portal" to nowa odsłona akcji sklepów Biedronka, która za każdym razem wzbudza duże zainteresowanie. Tym razem promocja rozpocznie się pod koniec sierpnia, a bohaterami akcji będą Duże Słodziaki, Juniory oraz miniaturowe pluszaki. Na czym polega akcja i do kiedy potrwa? Szczegółowe informacje o Gangu Słodziaków 2019 i cenach pluszaków, można znaleźć poniżej.

Gang Słodziaków 2019 - Magiczny Portal: cena, imiona, książka, do kiedy i od kiedy trwa akcja w Biedronce? Jakie tym razem będą pluszaki do wyboru? Jak je zdobyć? Na czym polega akcja? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko, co warto wiedzieć o Gangu Słodziaków 2019 w Biedronce.

Gang Słodziaków - Biedronka 2019: imiona pluszaków, cena, regulamin akcji

Pod koniec sierpnia sieć sklepów Biedronka rusza z kolejną akcją "Gang Słodziaków - Magiczny Portal". Tradycyjnie klienci, robiąc zakupy w supermarketach z kartą Moja Biedronka, otrzymają określoną liczbę specjalnych naklejek, które następnie będą mogli wymienić na maskotki oraz książkę. W związku z tym wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat imion pluszaków Gangu Słodziaków 2019 i regulaminie akcji.

Bohaterami promocji będą duże Słodziaki, Juniory oraz miniaturowe maskotki. Jeśli chodzi o duże pluszaki to będą to: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik i sarenka Hania. Z kolei wśród Słodziaków Juniorów wymienić można: pszczółkę Polę, lisa Lucusia, zajączka Zuzię, a miniaturowe maskotki to: nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek i sówka Zosia.

Niedziele handlowe SIERPIEŃ 2019 - KALENDARZ. Kiedy otwarte sklepy? [WYKAZ]

Ceny Gangu Słodziaków 2019 zależne są od wielkości maskotek. Dużego pluszaka otrzymamy po zebraniu 60 naklejek. Z kolei 40 naklejek będzie można wymienić na Słodziaka Juniora, przy czym za dopłatą 19,99 zł można otrzymać regularną maskotkę. 15 naklejek natomiast będzie uprawniać do odbioru książki "Gang Słodziaków", która będzie też w regularnej sprzedaży za 9,99 zł.

Do kiedy trwa akcja Gang Słodziaków 2019 w Biedronce?

Wiele osób zastanawia się także, do kiedy Gang Słodziaków w Biedronce 2019 i kiedy dokładnie rozpocznie się długo wyczekiwana akcja. Promocja wystartuje w poniedziałek, 26 sierpnia. Akcja potrwa przez blisko dwa miesiące, do 17 listopada. Z kolei maskotki będzie można odbierać do 1 grudnia włącznie.

W ramach ubiegłorocznej promocji z Gangiem Słodziaków do klientów trafiło 6 mln pluszaków. Podobną liczbę maskotek wydano podczas akcji Gangu Świeżaków 2. Z kolei pierwsza kampania z maskotkami Biedronki - Gang Świeżaków - obejmowała aż 8 mln pluszaków.

Gang Słodziaków ponownie w Biedronce. Wśród maskotek borsuk Bartek

RadioZET.pl/JW