Zamknij

Gang Słodziaków - jak je zdobyć? [ZASADY PROMOCJI]

Redakcja
28.09.2018 14:31
Gang Słodziaków w Biedronce.
fot. Michal Wozniak/EastNews

Gang Słodziaków zastąpi popularne Świeżaki! Po sukcesie minionych edycji Biedronka zdecydowała się przygotować kolejną promocję. Od kiedy nowe maskotki pojawią się w sklepie, jak będzie można je zdobyć i jak będą wyglądać? Sprawdzamy zasady promocji. 

Gang Słodziaków - kim są następcy Świeżaków? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat nowych maskotek, które pojawią się w sklepie i sprawdzamy zasady promocji. 

» McDonald's: darmowa kawa 2018 - październik [ZASADY PROMOCJI] «

» Biedronka: godziny otwarcia sklepów od poniedziałku do niedzieli «

Gang Słodziaków - od kiedy w Biedronce?

Gang Słodziaków to nowi zastępcy popularnego Gangu Świeżaków. Po sukcesie poprzednich edycji sieć portugalskich sklepów zdecydowała się przygotować nową promocję. Jak podaje portal Wiadomości Handlowe, Biedronka rozpocznie komunikowanie nowej kampanii jeszcze w tym tygodniu, a akcja wystartuje w poniedziałek, 27 sierpnia i potrwa kilkanaście tygodni. 

"Biedronka liczy na to, że nowa akcja lojalnościowa ponownie napędzi sprzedaż w jej sklepach, tak samo jak zrobiły to kampanie Gang Świeżaków, Gang Świeżaków Świątecznie i Gang Świeżaków 2. Jak wynika z badania "Brand Equity 2017" Nielsena, dzięki akcjom ze świeżakami 40 proc. ankietowanych odwiedza sklepy Biedronka częściej niż dotychczas." - czytamy na stronie wiadomoscihandlowe.pl.

Gang Słodziaków w Biedronce: zasady promocji - jak zdobyć maskotki?

Zasady promocji akcji Gang Słodziaków są bardzo proste, a mechanika będzie podobna do tej z ostatnich dwóch lat. Za zakupy w Biedronce, klienci będą mogli zdobyć specjalne naklejki, które z kolei będzie można wymieniać na maskotki. Jedna naklejka = 40 zł wydane w sklepie Biedronka. Tradycyjnie dodatkowe naklejki będą do zdobycia za kupno warzyw i owoców, za zakup produktów partnerów akcji oraz za korzystanie z karty lojalnościowej Moja Biedronka.

Naklejki będzie można kolekcjonować do 18 listopada, a pluszaki będą do odebrania do 2 grudnia 2018 roku. Aby otrzymać jedną maskotę, trzeba będzie zebrać 60 naklejek. Słodziaka dostaniemy także po zebraniu 30 naklejek i dopłaceniu 19,99 zł. Z kolei 15 naklejek to równowartość książki. 

Gang Słodziaków - imiona. Kim są następcy Świeżaków?

Gang Słodziaków to pluszowe zwierzęta. Klienci będą mogli zdobyć: bobra Borysa, jeżyka Jerzego, lisa Lucka, rysia Rysia, sowę Zosię oraz zająca Zuzię. Łącznie pojawi się sześć maskotek. Ponadto w Biedronce będzie można zakupić książki z opisem przygód Gangu Słodziaków - „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”.

RadioZET.pl/JW