Zamknij

Gdzie jest grób Anny German i Anny Jantar i jak znaleźć miejsca pochówku? [CMENTARZE]

30.10.2020 12:30
Gdzie jest grób Anny German i Anny Jantar i jak znaleźć miejsca pochówku? [CMENTARZE]
fot. SHUTTERSTOCK

Gdzie jest grób Anny German oraz Anny Jantar? Takie pytania nawet na kilka dni przed datą Wszystkich Świętych zadają sobie wszyscy, którzy chcą odwiedzić groby tych znanych osób i zapalić na nich znicze. Poniżej można znaleźć dokładne informacje o cmentarzach i lokalizacjach grobów Anny Jantar i Anny German.

Grób Anny German i grób Anny Jantar - gdzie są zlokalizowane? Na jakim cmentarzu leżą te znane osoby? Jak trafić na ich groby? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie spoczywa Anna German oraz Anna Jantar.

Gdzie jest grób Anny German i jak go znaleźć?

Wszystkich Świętych tradycyjnie przypadnie 1 listopada. W tym terminie, jak i dzień później, zwyczajowo odwiedza się cmentarze, ozdabia groby bliskich wiązankami, zapala znicze i modli się za zmarłych. Niektórzy w tym czasie decydują się także na odwiedzenie grobów znanych osób. To doskonała okazja, aby powspominać ich twórczość i historię oraz zapalić symboliczny znicz.

W związku z tym wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, gdzie jest grób Anny German. Polska piosenkarka spoczywa na Cmentarzu Ewangelicko-Reformowanym w Warszawie, przy ulicy Żytniej. Dokładna lokalizacja to: kwatera 3, rząd 4, grób 9.

Gdzie jest grób Anny Przybylskiej, Violetty Villas i Jerzego Popiełuszki? [CMENTARZE]

Grób Anny Jantar - gdzie się znajduje? [CMENTARZ]

Z kolei grób Anny Jantar znajduje się na Cmentarzu Wawrzyszewskim w Warszawie. Niestety dokładna lokalizacja miejsca pochówku piosenkarki nie została udostępniona w sieci.

Przypomnijmy, że Anna Jantar ur. 10 czerwca 1950 w Poznaniu, zm. 14 marca 1980 w Warszawie to polska piosenkarka i matka Natalii Kukulskiej. Uchodziła za ikonę muzyki pop polskiej estrady. Zaliczana do grona popularnych i słynnych polskich piosenkarek lat 70. XX wieku. Wylansowała takie przeboje jak m.in.: „Tyle słońca w całym mieście”, „Nic nie może wiecznie trwać”, „Staruszek świat” czy „Najtrudniejszy pierwszy krok”.

Grób Pawła Królikowskiego - gdzie się znajduje i jak go znaleźć? [CMENTARZ]

RadioZET.pl