Zamknij

Gdzie kułak miał kułak? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 20 000 zł

05.08.2020 10:55
Gdzie kułak miał kułak? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 20 000 zł
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Gdzie kułak miał kułak? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy uczestniczka programu TVN wybrała poprawny wariant, wygrała 20 000 zł oraz pozostała w dalszej grze o milion.

Gdzie kułak miał kułak? - "Milionerzy". Poprawną odpowiedź na pytanie z programu TVN oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Gdzie kułak miał kułak? Pytanie z Milionerów za 20 000 zł

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", gdzie kułak miał kułak, nie była oczywista dla uczestniczki programu TVN. Tradycyjnie gracz do dyspozycji miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - w głowie

B - na końcu ręki

C - na lokacie

D - na półce pod powałą

Uczestniczka "Milionerów" od razu odrzuciła odpowiedzi C oraz D. Nadal jednak nie była pewna poprawnej odpowiedzi, dlatego zdecydowała się na skorzystanie z koła ratunkowego - telefon do przyjaciela. Gracz zadzwonił do teścia, Józefa. Ten powiedział jej, że według niego prawidłowym wariantem jest B, na końcu ręki. Ostatecznie uczestniczka programu postanowiła zawierzyć teściowi oraz swojej intuicji i zaznaczyła wariant B. 

Milionerzy - gdzie kułak miał kułak? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", gdzie kułak miał kułak, jest odpowiedź B, na końcu ręki. Oznacza to, że uczestniczka programu TVN wybrała poprawny wariant, wygrała 20 000 zł oraz pozostała w dalszej grze o milion.

Pomarańczowe koło na białym kwadracie to podstawowy znak - odpowiedź z "Milionerów"

Kułak to inaczej pięść - dodał słowa wyjaśnienia prowadzący program "Milionerzy", Hubert Urbański.

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów. 

RadioZET.pl